Zobrazených 1–24 z 120 výsledkov

Hra s ohňom

8.99 
Druhé pokračovanie dobrodružstievnajvtipnejšieho a najodvážnejšie detektíva Kolohnáta Lahodu, ktorý je vlastne chodiaci, hovoriaci a oheň vrhajúci kostlivec, a jeho mladej pomocníčky, teda parťáčky Valkýry Kainovej! Tak to teda určite nie, trinásťročná Stephenie Edgleyová, ktorá si teraz hovorí Valkýra Kainová, určite nevedie obyčajný život. Kým jej kamošky plánujú pyžamové párty, ona sa fláka po meste s kostlivcom, ktorý je aj detektívom.

Malý milionár

8.99 
Varovanie! Pri čítaní tejto knihy hrozí, že pukneš od smiechu :)Ďalšia kniha od svetoznámeho britského komika a autora detských kníh Davida Walliamsa rozpráva je príbehom chlapca, z ktorého sa akoby zázrakom stane zo dňa na deň milionár. Dvanásťročný Joe tak má zrazu všetko, na čo si len spomenie.

Hilda a Sofie

8.88 
Sofie sní o jediném: stát se primabalerínou. Kvůli svému snu se odstěhuje od milující rodiny do neznámého města, kde nastoupí na výběrovou baletní školu.

Anna v Avonlea

8.39 
Anna Shirleyová, hrdinka série románov kanadskej spisovateľky Lucy Maud Montgomeryovej, je už celé desaťročia obľúbená po celom svete. Odvtedy, čo ako sirota prišla do Avonlea, uplynulo už päť rokov.

Prašina 2

8.90 
Praha je zaviata snehom, ktorý ukryl akékoľvek stopy jesenného dobrodružstva Jirka a En. Prašina však znova nečakane vtrhne do ich životov ako snehová víchrica. Aká hrozba číha v prašinskej štvrti Krchleby a kto je tajomný Melichar?

Zvon

8.39 
Ako vyliečiť choré detské srdiečko? Zvláštna téma príbehu pre deti.

Všechny tyto světy

9.50 
Závěrečný díl zábavné scifi trilogie Bobiverzum.Bobové založili už dost kolonií na to, aby lidstvo nevymřelo. Avšak žabomyší války politiků patří k nesmrtelným lidským nešvarům.

Zákon svorky 5: Nekonečné jazero

7.00 
Šťastkovi a jeho priateľom sa podarilo poraziť Paromovu svorku. Ich nový svet však aj naďalej ukrýva veľa nebezpečenstiev.

Záhada maltézských hodin

7.99 
CLUE znamená v angličtině stopu v policejním vyšetřování. Je to také složenina z počátečních písmen jmen hlavních hrdinů série: Cecílie, Lea, Une a psa Egona.

Hej, Andy! 3: Kto je tu pán?

6.20 
Povedz celej triede, na čom sa smeješ – zasmejeme sa všetci. Andy sa opäť raz presvedčí, že život štvrtáka na základnej škole nie je vôbec jednoduchý.

Anna zo Zeleného domu

8.39 
Annu Shirleyovú z knihy Lucy Maud Montgomeryovej poznajú čitatelia na celom svete. Červenovlasá jedenásťročná sirota Anna sa omylom dostane do opatery postarších súrodencov Matej a Marilly.

Traja kamoši a fakticky fantastický výlet

10.49 
Juraj Králik má jedenásť rokov a ujde z domu, ale iba na chvíľu. Práve totiž vypukli letné prázdniny a čaká ho vytúžený výlet.

Zberný dvor

8.99 
Pre mnohých ľudí sa končí problém s odpadom v momente, keď hodia smeti do koša. V knihe Zberný dvor sa práve vtedy príbeh začína.

Komisár Mrodge

8.99 
Z bratislavského Nového mosta niekto ukradol reštauráciu, čo vyzerá ako UFO. Boli to mimozemšťania, teroristi, nebezpeční zločinci či futbalisti, ktorí namiesto hrania radšej okopávajú zemiaky?

Plajko

8.99 
Vedeli ste, že existuje Ústav rozvoja a nahrávania snov? Stačí zavolať a objednať si, o čom by ste chceli snívať.

Vilma běží o život

8.43 
Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou.

Čarotepka – Poslanie Morrigan Crowovej

9.70 
Morrigan Crowová a jej najlepší kamarát Hawthorne Swift sa stali hrdými študentmi elitného Spolku výnimočných. Život však zďaleka nie je dokonalý.

Záhada plachetnice Liberty

8.43 
Po vlně chladného podzimního počasí se do Škunerové zátoky vrátily nezvykle teplé a slunečné dny. Pravé babí léto.

Politicky korektní pohádky na dobrou noc

6.65 
Jak by vypadaly klasické pohádky, pokud by musely být převyprávěny se vší politickou korektností? Křehké princezny, statní muži, staré a bezbranné babičky i stereotypně zlí vlci.

Hotel Winterhouse

11.11 
Osiřelá Elizabeth žije s tetou a strýcem, kteří ji jednoho dne pošlou do hotelu Winterhouse. Brzy po příjezdu Alžběta zjistí, že je hotel zahalen tajemstvím i kouzli.

Päť kráľovstiev 3: Tvory Chmúrneho lesa

7.60 
Bard zdvihol hlavu a pozrel na postavy, čo ho obstali. Mali čierne plášte s kapucňami a pod nimi dlhé habity.

Hej, Andy! 1: Nevieš, či tu vŕtajú?

6.20 
Kto povedal, že desať rokov je najlepší vek na dobrodružstvo? No predsa Andy!Andy je obyčajný chalan, ktorý má neobyčajný život.

Prašina

6.02 
Prašina je tajuplné místo, temný ostrov uprostřed zářící Prahy. Nikdo neví proč, ale na Prašině nefunguje elektřina.

Evička lhářka žhářka

8.88 
Evička je tichá holčička. Odmala je neobyčejně chytrá, ale lhavá a potměšilá.