Zobrazených 1–24 z 141 výsledkov

Hrdinov sprievodca smrtiacimi drakmi

4.99 
Ďalšie dobrodružstvo Štikúta Strašného Šťukovca III. Štikút sa stratí v bludisku knižnice a navyše sa tu potulujú draky vŕtače a Guráž Vražedný, čo neveští nič dobré.

Ako zmeniť dračí osud

4.99 
Niekto ukradol ohňový kameň. Sopka na ostrove Lávochrlič už dlhšie duní a teraz sa schyľuje k naozaj poriadnemu výbuchu.

Ako zlomiť dračie srdce

4.99 
Štikúta Strašného Šťukovca III. očakávajú ďalšie nové dobrodružstvá, musí ochrániť Rybonohovu lásku k Rozmarnici O'Ošklici.Štikút má pred sebou nesplniteľnú úlohu, musí poraziť zúrivých Amokov, zachrániť Rybonoha pred Beštiou a odhaliť tajomstvo strateného trónu Západodivočiny. Aby prežil všetky nástrahy, musí konať ako skutočný HRDINA!

Ako prežiť dračí útok

4.99 
Štikút má tri mesiace, päť dní a šesť hodín na to, aby objavil Ameriku, vrátil sa späť na Berk, zachránil svojho otca, porazil polárne hady a vyhral medzikmeňové plavecké preteky. Zvládne to?

Ako oklamať dračiu kliatbu

4.99 
Ďalší z príbehov o malom vikinskom chlapcovi Štikútovi a jeho kamarátovi Rybonohovi. Štikút, syn náčelníka Chladnobrva Obrovského, hľadá protijed na pichnutie nebezpečného zmijovca a bude bojovať s obrovským drakom Skazotesákom.

Môj dvojník je superzloduch

6.99 
Nie Luke, ale jeho brat Zack je superhrdina. Keď sa však objaví Lukov dvojník z inej planéty, zdá sa, že to práve on má superschopnosti.

Čo učky nevidia

6.30 
O Paľkovi a Števkovi hovorí celá škola. Lebo sú hrdinovia.

Marcipán má veľký plán

7.00 
Marcipán je zlatý retríver, ktorého si panička s láskou chová a rozmaznáva. Neexistuje preňho iný svet než v obklopení načuchraných plyšových vankúšikov.

Černobílé pohádky

9.33 
Černobílé pohádky napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana...

Miles a Niles 4: Posledný smiech

6.90 
Miles a Niles sú v poslednom ročníku Drichmanskej akadémie prírodných vied a literatúry a Nebezpečná dvojka má jediný sen: kolosálny fór. Niečo, čo v škole zanechá stopu naveky.

Žofka z Mačacej ulice 1

6.90 
Žofka z Mačacej ulice je vtipná séria o trampotách vynaliezavej a odvážnej Žofky a jej bláznivej rodinky. Hneď v prvej časti čaká čitateľov niekoľko prekvapení, napríklad konkurz na Pavúčiu tvár roka, mŕtvola na schodoch, tanec s práčkami či stretnutie s bezulitovým stvorením.

Žofka z Mačacej ulice 2: Na stope

6.90 
Ahojte! To som zasa ja, Žofka z Mačacej ulice. Sedím si ako vždy na mojom obľúbenom strome v našej záhrade, v ktorej už cítiť prichádzajúcu jeseň.

Toto je nindža mačka a obrí kobrí útek

6.99 
Prvá časť série o najmegasuper mačkách je na svete. Toto nie je žiadna obyčajná chlpatá spoločníčka starých dám.

Megadom na strome. 26 poschodí

6.99 
Megaúspešná séria Megadom na strome od známeho Andyho Griffithsa pobaví malých i veľkých. Andy píše knižky a Terry do nich kreslí obrázky.

Megadom na strome. 13 poschodí

6.99 
Nová séria Megadom na strome pobaví malých i veľkých. Veď kto by už nechcel mať domček na strome?

Kapky na kameni

12.45 
50 neobyčejných příběhů neobyčejných žen Příběhy padesáti žen a dívek z Čech a Slovenska, které posouvaly hranice. Nenápadné ale vytrvalé rebelky bojovaly za práva žen, snažily se uplatnit v umění, sportu nebo ve vědě.

Denis a jeho sestry

8.39 
Čarovná kniha Tone Revajovej bola jednou z prvých detských kníh slovenských autorov, ktoré sú dnes pýchou Vydavateľstva SLOVART. Aj preto vychádza pri príležitosti 25. narodenín s novou obálkou. Denis je obyčajný chlapec.

Prosté rozprávky

10.90 
Prostonárodné slovenské rozprávky sa objavili prerozprávané v storakých podobách a v rôznych žánroch. No nestalo sa, aby boli základným kameňom modernej prózy, ktorá do nich vložila príbeh hlavného hrdinu.

Horká & Stopa (1) – Případy šité horkou jehlou

7.99 
Potrhlé detektivní pátrání začíná! Sára Horká a její nejlepší psí kamarádka Stopa – to je detektivní kancelář Horká & Stopa! Netradiční detektivní duo spolehlivě vypátrá zločin i tam, kde po něm není ani stopy. Haf!

Táta to motá

6.65 
Možná že už znáte tetu Bětu, která plete svetry, čepice, rukavice a šály. Nejradši ze všeho však vypráví Šárce a Vašíkovi popletené pohádky.

Dorka Magorka čierna ovca rodiny

4.99 
V treťom pokračovaní fantasticky fantazmagorických dobrodružstiev Dorky Magorky sa Dorka učí čítať a dosť ju hnevá, že niektorí z jej priateľov to už vedia. Vraj by sa to mala naučiť, lebo čítanie rozvíja fantáziu.

Santa a jeho falošná brada

6.99 
Želali ste si niekedy, aby boli Vianoce úplne iné? Stromček, kapor, koledy, darčeky a prskavky...

Bubáček

6.65 
Lukáš má rád pohádky o strašidlech. Ale všechny už mu maminka před spaním vyprávěla.

Povídejme si, děti

3.49 
Malíř a spisovatel Josef Čapek si vypráví s dětmi o nejrůznějších věcech a poznatcích, se kterými se setkávají v okolním světě. Dětská knížka ze Zlatého fondu SME.