Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Od stresu k progresu

9.70 
Stres predstavuje súčasť moderného života, ktorej sa nemožno vyhnúť. Hoci pred životnými tlakmi neutečieme, môžeme zmeniť spôsob, akým na ne reagujeme.

Šlabikár šťastia 3

8.90 
Kto učí, učí sa. Ďakujme za deti, nie sú samozrejmosťou, ale darom.

Čtyřhodinový pracovní týden

11.29 
Peníze mají hodnotu jen tehdy, máte-li čas si je užít. Strávíte-li své mládí v kanceláři, nejsou vám k ničemu – zvlášť když lze pracovat tak, abyste měli dostatek nejen peněz, ale i dalších tvrdých měn „nového bohatství“: času a mobility.

Cesta ľudskej bytosti

5.95 
Človek je most medzi zvieracím a božským a práve to, že si tento aspekt uvedomujeme, z nás robí ľudí. Zároveň to však spôsobuje, že sme nespokojní a plní protikladov, často stojaci na rozhraní medzi štedrosťou a sebectvom, láskou a nenávisťou, silou a krehkosťou, nádejou a zúfalstvom, ambíciami a pokorou.

Druhý věk strojů

8.95 
Žijeme v době úžasného pokroku digitálních technologií. Naše generace zdědila více příležitostí ke změně světa než všechny generace před ní.

Vzkvétání

11.29 
Štěstí samotné, přestože je důležitou součástí osobní pohody, nedává životu člověka úplný a pravý smysl. Seligman nyní klade otázku: Co je tím, co vám umožňuje kultivovat svá nadání, vytvářet hlubší a trvalejší vztahy s ostatními lidmi, cítit radost a smysluplně přispívat světu?

6 návykov úspešných osobností

8.30 
"Talent je veľmi dôležitý pre úspech. Talent sa však naučiť nedá.

Šlabikár šťastia 2

6.90 
Na čo sa zameriava druhý diel Hiraxovho Šlabikára šťastia?: na sebapozorovanie ako spôsob spoznania a čistenia sa vnímanie súvislostí pri veciach, ktoré sa nám neustále opakujú začatie vnútorného dialógu, zbavenie sa zlozvykov a programov, ktoré nám škodiaŠlabikár šťastia 2 opisuje: model a vznik "obete", tichého energetického upíra dôvody nízkeho sebavedomia a narodenie strachov v človeku model agresívneho energetického upíra, zrod opičej lásky V kapitolách zameraných na vzťahy sa Baričák upriamil na: dôležitosť komunikácie eliminovanie sporov a hádok pochopenie, prečo si človek priťahuje "zlého" partnera Kniha chce pozitívne motivovať k vykročeniu cesty sebapremeny a roztopenia duševných bôľov. Pavel Hirax Baričák sa bude snažiť odpovedať: prečo sa človeku neplní to, po čom túži ako urýchliť zámer (obetou a pokorou) prízvukuje dôležitosť vďačnosti, sebaodpustenia zastavenia prehnaného ospravedlňovania a sebaobviňovania Príde na riešenie následkov ohovárania, závisti, vzniku chorôb, skrytého pocitu viny s následkom karavany bolestí

Cesta nespoutané ženy

7.15 
Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad Deidovy "bible" pro ženy. Cesta nespoutané ženy odpovídá na odvěkou touhu žen po lásce.

Úspěšná sebemanipulace

8.60 
Co v této knize najdete? 1. Příběh člověka, který v životě uspěl, přestože se narodil postižený a vyrůstal bez sebevědomí. Přestože ho posílali do zvláštní školy, vystudoval.

Debordelizace hlavy

8.60 
Ke každému stroji dostanete i návod na použití. Jen ke svému mozku jste ho nedostali.