Zobrazených 1–24 z 601 výsledkov

KOH-I-NOOR Pastelky KOH-I-NOOR Progresso 8756 12 ks

7.89 
Sada 12 farebných ceruziek, lakovaných, (PROGRESSO). Bez drevenej obálky, celá časť pozostáva z pastelovej tuhy. Tieto ceruzky sa dajú veľmi ľahko brúsiť a sú vhodné do školy, hobby a umeleckého kreslenia. Vďaka svojmu prierezu sú tieto ceruzky vhodné najmä na farbenie veľkých plôch.

Sadovská Dorota SADO 3 (SK)

5.00 
SADO 3 je špecifický public art, ktorý vydáva výtvarníčka Dorota Sadovská ako svoj autorský projekt. Má formu ženského lifestylového časopisu a prezentuje pútavou formou autorkinu tvorbu tematicky naviazanú na telesnosť, módny priemysel, presahy maľby a fotografie do trojrozmerného priestoru. Nachádzajú sa tu reflexie na autorkinu tvorbu v podobe textov, rozhovorov popredných domácich aj medzinárodných teoretikov umenia, literátov a fotografov: Katarína Bajcurová, Viktor Čech, Rudo Fila, Mila Haugová, Manfred Chobot, Šymon Kliman (foto na obálke), Diana Majdáková, Lucia Miklošková, Anne Ring Petersen, Tono Stano, Ivan Štrpka (aj text na obálke) a mnoho ďalších.

Dive Buki Enter No. 14+15

5.00 
Špeciálne dvojčíslo venované súčasnému media art-u Made in Japan. High tech-myslenie a východná tradícia v ukážkach jednotlivých autorov + 9 lekcií z japonského jazyka!

Dive Buki Enter No. 13

5.00 
Re-kreačný sprievodca poľskou umeleckou scénou.

Dive Buki Enter No. 12

5.00 
„Ovocie z najvýchodnejších landartových záhrad.“ Jozef Suchoža / Martyna Wolna / Jozef Tušan / Martin Tomori / Michal Murin / Milan Adamčiak / Martin Groch / Mihály Huszár / Victoria Humes / Anna Strachan / Raphael Woods / Ján Mičuch / Coleman / Samuel Horský / Dalimír Stano / Peter Bilý

tvorme s.r.o. Magnetická pohľadnica Banská Bystrica

1.90 
Magnetickú pohľadnicu s vytlačenými riadkami na napísanie adresy a pozdravu môžete priamo priložiť na chladničku.