Zobrazených 1–24 z 602 výsledkov

Sadovská Dorota SADO 3 (SK)

5.00 
SADO 3 je špecifický public art, ktorý vydáva výtvarníčka Dorota Sadovská ako svoj autorský projekt. Má formu ženského lifestylového časopisu a prezentuje pútavou formou autorkinu tvorbu tematicky naviazanú na telesnosť, módny priemysel, presahy maľby a fotografie do trojrozmerného priestoru. Nachádzajú sa tu reflexie na autorkinu tvorbu v podobe textov, rozhovorov popredných domácich aj medzinárodných teoretikov umenia, literátov a fotografov: Katarína Bajcurová, Viktor Čech, Rudo Fila, Mila Haugová, Manfred Chobot, Šymon Kliman (foto na obálke), Diana Majdáková, Lucia Miklošková, Anne Ring Petersen, Tono Stano, Ivan Štrpka (aj text na obálke) a mnoho ďalších.

Dive Buki Enter No. 14+15

5.00 
Špeciálne dvojčíslo venované súčasnému media art-u Made in Japan. High tech-myslenie a východná tradícia v ukážkach jednotlivých autorov + 9 lekcií z japonského jazyka!

Dive Buki Enter No. 13

5.00 
Re-kreačný sprievodca poľskou umeleckou scénou.

Dive Buki Enter No. 12

5.00 
„Ovocie z najvýchodnejších landartových záhrad.“ Jozef Suchoža / Martyna Wolna / Jozef Tušan / Martin Tomori / Michal Murin / Milan Adamčiak / Martin Groch / Mihály Huszár / Victoria Humes / Anna Strachan / Raphael Woods / Ján Mičuch / Coleman / Samuel Horský / Dalimír Stano / Peter Bilý

Stabilo Liner Stabilo point 88 10 ks

12.49 
Jemný atramentový liner. Nezameniteľný šesťhranný design s bielymi pruhmi. V kovovom puzdre chránený hrot zaručuje dlhú životnosť. V hodný na rysovanie a prácu so šablónami. Atrament na vodnej báze. Vydrží dlho bez uzáveru. Vzdušný uzáver.

tvorme s.r.o. Pohľadnica A6 Bratislava XXVI

0.50 
Miestna pohľadnica s vysokolesklým lakovaním na hladkom kriedovom papieri s prelisovanou paspartou.