Zobrazených 1–24 z 491 výsledkov

Hra Harry Potter: Rokfortský školský pohár (slovenská verzia)

64.99 
Vitajte na najlepšej čarodejníckej škole kúziel a čarov! Školský pohár vyzýva všetkých šikovných študentov, aby sa stretli v tejto rodinno-strategickej "worker-placement" hre.

V hre Harry Potter: Rokfortský školský pohár budete získavať vedomosti, učiť sa kúzla a prijímať výzvy. V hre sú samozrejme všetky štyri fakulty a známe postavy ako Harry Potter, Hermiona Grangerová, Ron Weasley, Cedric Diggory, Cho Changová, či Draco Malfoy.

Čarodejníkov svojej fakulty budete posielať na rôzne miesta, niekde získajú tak potrebné znalosti, inde magickú pomoc, či sa zlepšia v niektorom z predmetov (čarovanie, obrana, elixíry) - to všetko, aby spoločnými silami zvládli menšie, či ku koncu hry naozaj komplikované výzvy.

Body sa "zapisujú" v atmosférickom harrypotterovskom štýle - pridávaním kamienkov/diamantov do "sklenených hodín", nostalgia rokfortského príbehu zaručená.

Hráč, ktorý získa najviac bodov pre svoju fakultu sa stane aj víťazom hry!

Puzzle holografické Santa 50 Crocodile Creek

14.99 
Fóliové puzzle 60 dielikov s krásnou ilustráciou. Ilustrácia Santu a jeho pomocníka je vytlačená na holografickej fólii. Puzzle je trblietavé a lesklé. To dáva špeciálny efekt, ktorý dáva puzzle krásny lesk a hĺbku. Klasická nadčasová hračka pre všetky vekové kategórie, ktorú oceňujú ľudia na celom svete. Sú to skvelé aktivity vo vnútri, ktoré podporujú koordináciu rúk a očí, jemnú motoriku a riešenie problémov. Sú to skvelé darčeky po celý rok!Na kvalite nám záleží! Na zaistenie kvality a bezpečnosti sú použité vysokokvalitné materiály a najmodernejšie metódy výroby. V našom trvalom záväzku voči životnému prostrediu sú použité iba materiály schválené radou Forest Stewardship Council.Bezpečnosť je na prvom mieste - vždy! V prvom rade nám záleží na deťoch a vždy sa snažíme zaistiť, aby všetky výrobky spĺňali najvyššie medzinárodné štandardy, a zaistiť tak, aby boli výrobky vždy bezpečné pre deti i dospelých.Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.

Puzzle podlahové Medovníkový domček v tvarovanej krabičke 36 Crocodile Creek

19.99 
Ďalšie skvelé podlahové puzzle z amerického Crocodile Creek. Super pekná ilustrácia s vianočným motívom. Je toho toľko čo vidieť! Puzzle má rozmery 50 x 69 cm a pozostáva z 36 veľkých dielikov, ktoré uchopia malé ručičky veľmi hravo.Toto 36-dielne puzzle je špeciálne a vysoko kvalitné v nádhernom, odolnom darčekovom balení v tvare kontúry. Mierne zapustené veko uľahčuje otváranie úložného boxu malými prstami. Dodáva sa s robustnými, jumbo kusmi. Klasická nadčasová hračka pre všetky vekové kategórie, ktorú oceňujú ľudia na celom svete. Sú to skvelé aktivity vo vnútri, ktoré podporujú koordináciu rúk a očí, jemnú motoriku a riešenie problémov. Sú to skvelé darčeky po celý rok!Na kvalite nám záleží! Na zaistenie kvality a bezpečnosti sú použité vysokokvalitné materiály a najmodernejšie metódy výroby. V našom trvalom záväzku voči životnému prostrediu sú použité iba materiály schválené radou Forest Stewardship Council.Bezpečnosť je na prvom mieste - vždy! V prvom rade nám záleží na deťoch a vždy sa snažíme zaistiť, aby všetky výrobky spĺňali najvyššie medzinárodné štandardy, a zaistiť tak, aby boli výrobky vždy bezpečné pre deti i dospelých.Úroveň zručnosti: začiatočník. Materiálové zloženie: odolná lepenka z recyklovaných materiálov, maľovaná zdravotne nezávadnými sójovými atramentmi bez obsahu PVC, BPA či ftalátov. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.

Dajama hra Poznáš Tatry?

29.95 
Nové rozšírené vydanie úspešnej spoločenskej hry Poznáš Tatry?

Nové vydanie úspešnej spoločenskej hry o našich Veľhorách s pridanými otázkami z ich REKORDOV. Vyberte sa s nami na turistiku do Tatier, poprechádzajte sa po ich dolinách, osadách a podhoriach a odpovedzte na otázky, ktoré sa viažu k najzaujímavejším tatranským prírodným a kultúrnym zaujímavostiam.

Vedomostno-zábavná hra je určená pre všetky zvedavé deti a dospelých, ktorí majú radi Tatry a radi objavujú ich známe aj menej známe zákutia.

Dajama hra Poznáš Slovensko?

29.95 
Nové vydanie úspešnej spoločenskej hry Poznáš Slovensko?

Nové vydanie úspešnej spoločenskej hry s pridanými otázkami z REKORDOV SLOVENSKA. Poďte sa poprechádzať po Slovensku, jeho dolinách, pohoriach, mestách a dedinách a odpovedzte na otázky, ktoré sa viažu k najzaujímavejším slovenským prírodným a kultúrnym zaujímavostiam

Vedomostno-zábavná hra je určená pre všetky zvedavé deti a dospelých, ktorí majú radi Slovensko a radi objavujú jeho známe aj menej známe kúty.

Dajama hra Majstrovstvá sveta vo futbale

34.95 
Prenesme sa na futbalový štadión a vychutnajme si nezabudnuteľnú atmosféru zápasov majstrovstiev sveta. V hre sa premeníme na futbalistov a našou úlohou bude pomocou vedomostí streliť čo najviac gólov do súperovej siete.

Čakajú nás dva hracie plány a je len na nás, ktorý z nich si pre hru vyberieme.

Nová zábavno-vedomostná spoločenská hra Majstrovstvá sveta vo futbale je určená všetkým futbalovým nadšencom nad 6 rokov, ktorým sa páči najpopulárnejší šport na svete a radi sa pritom hrajú. V hre sa premenia na futbalistov a ich úlohou bude pomocou vedomostí streliť čo najviac gólov do súperovej siete. Hra obsahuje dva hracie plány. Malí a veľkí futbalisti majú postupne k dispozícii 330 futbalových kartičiek a takmer 550 futbalových otázok.

Tablet s tabuľkami na písanie a kreslenie

19.99 
Tablet s LCD obrazovkou na učenie sa písať písmená abecedy veľkými a malými písmenami, ako aj číslice od 0 do 9. NIelen pre predškolákov a prváčikov!

Navyše sa naučte kresliť krivky a rovné čiary. Dieťa vloží vzorovú podložku pod tablet a cvičí obkresľovaním čiar na každej podložke. Vymažte jednoduchým stlačením tlačidla! Píšte pomocou dotykového pera akoby ozajstným perom! Správne uchopte, aby ste sa naučili ako správne držať pero. Tento grip možno použiť aj na jedno z vašich vlastných pier.

Tablet je možné použiť aj na kreslenie a dokonca aj kopírovanie iných kresieb vďaka priehľadnej obrazovke.

Tablet váži iba 100 g a ľahko sa prenáša.

Rozmery: 22 x 14,5 cm.

20 podložiek na celkovo 40 listov(obojstranne):

- 26 písmen abecedy

- čísla od 0 do 9

- 4 podložky s čiarami

Plazmová guľa 13 cm

30.99 
Plazmová guľa je jedinečná dekorácia a ukážka fyzikálneho javu vytvárajúca ojedinelý a fascinujúce svetelný efekt. Ponúka dva režimy: režim ""zapnuté"" - guľa je stále aktívna a režim ""zvuk"" - guľa sa aktivuje zvukom (tlesknutím, hudbou atď.).
Dotykom gule dochádza k vizuálnym efektom podobným bleskom, ktoré sa neustále dynamicky menia.
Plazmová guľa je doplnená o technické informácie a 5 zábavných experimentov.
Napájanie zabezpečuje adaptér do zásuvky. Tento model je upgrade z pôvodného modelu s priemerom gule 15 cm na 13 cm.

Upozornenie: BUĎTE OPATRNÍ! Nedemontujte podperu lopty. Nepokúšajte sa odstrániť sklenenú guľu. Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom! Len na vnútorné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 14 rokov.

Toto je dekoratívna lampa, nie hračka. Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny.

Voliteľné aktivity a ďalšie príslušenstvo nie sú zahrnuté.

Puzzle Batman 1000 panorama Clementoni

13.99 
Panoramatické puzzle s motívom obľúbeného hrdinu, ktoré pozostáva z 1000 dielikov.

Puzzle Batman 180 Clementoni

5.99 
Puzzle s motívom obľúbeného DC Batmana. Obsahuje 180 dielikov. Rozmery 48,5 x 33,5 cm.

Puzzle Batman 104 Clementoni

4.99 
Poskladaj puzzle s motívom Batmana. Obsahuje 104 dielikov. Rozmer poskladaného puzzle 48,5 x 33,5 cm.

Puzzle League Of Legends 500 Clementoni

9.99 
Puzzle pre hráčov obľúbenej počítačovej hry League of Legends - 500ks.

Puzzle League Of Legends 1000 panorama Clementoni

13.99 
Puzzle pre hráčov obľúbenej počítačovej hry League of Legends - 1000ks.

Puzzle League Of Legends 1000 Clementoni

13.99 
Puzzle pre hráčov obľúbenej počítačovej hry League of Legends - 1000ks.

Puzzle Batman 500 Clementoni

9.99 
Puzzle s motívom obľúbeného hrdinu, ktoré pozostáva z 500 dielikov.

Karty s vyznaniami VďaCNOSTI – moje vďačnosti za tvoje cnosti

25.00 
Karty s vyznaniami, ktorými dáte vašim blízkym vedieť, ako veľa pre vás znamenajú. Karty, ktorých príbeh je dielom vášho pera a srdca.

Riadky od srdca plné vrúcnosti, ktoré pohladia dušu a vytvoria chvíľu zastavenia pre ocenenie toho, čo na druhých často považujeme za samozrejmosť, hoci je to veľkým poKLADOM.

Prinesú obdiv, vďačnosť, povzbudenie a oživia aj spoločné spomienky, zrodia dojemné chvíle a posilnia spoločný vzťah.
Tajomné prekvapenia, ktoré potešia či už dieťa v školskej taške, manžela/manželku pod vankúšom alebo kamaráta/kamarátku k narodeninám.

Nenechávam si viac slová vďaky v sebe. Keď ich vyslovím, urobia radosť mne aj tebe.

ČO? 30 kariet s odkazmi, ktorých príbeh dopisujete VY, hoci my ho pre vás začíname.

PRE KOHO? Pre každého, na kom vám záleží a zaslúži si o tom vedieť.

AKO? Úprimnosťou a otvorenosťou, ktorú do riadkov VďaCNOSTÍ vložíte.

PREČO? Lebo každý vzťah, ktorý je nám vzácny si o tom zaslúži vedieť.

Oceníte obzvlášť, ak milujete svojich blízkych prekvapovať a tešiť či už v bežnej každodennosti alebo pri špeciálnych príležitostiach. Tiež ak sa vám ťažko vyjadrujú pocity a myšlienky priamo a naživo.

S VďaCNOSŤAMI môžu radosti a vďačnosti aj vášho srdca prehovoriť v bezpečí.

Ako karty použiť/ venovať? Je niekoľko možností – buď postupne, každý deň počas celého mesiaca alebo naraz – ako zmysluplný darček pri príležitosti sviatku, narodenín, Vianoc či vzťahového výročia,
ako adventný kalendár, vďaka ktorému 24 kariet postupne odkrývate počas adventu (smelo priložte aj fotky z chvíľ, ktoré stojí za to si pripomínať) – zvyšné karty môžete venovať ako vianočný darček alebo si ich ponechať na ďalšie špeciálne chvíle či oslavy, jednému človeku, alebo ich môžete rozdeliť medzi viacerých, vyplniť si ich aj pre seba samého/ samú ako súčasť budovania láskavého vzťahu k sebe samej/samému,
v akýkoľvek bežný deň, do ktorého chcete vniesť malú oslavu a záujem o spoločný vzťah.

Bburago 1:43 RACE F1 – MERCEDES-AMG F1 W12 E Performance (2021) #77 (Valtteri Bottas) with helmet – hard case

23.90 
Pre verných fanúšikov Formule 1 ale aj všetkých, ktorí majú radi rýchle autá a pretekanie prinášame realistický model monopostu jazdca stajne Mercedes Benz - Valtteriho Bottasa - od ikonickej značky Bburago. Tento detailne prepracovný model má veľkosť 10 cm a pod krásnym papierovým balením s podpisom jazdca sa nachádza priehľadná vytrínka, v ktorej je model vložený. Je vhodný ako darček a rovnako ako hračka pre každého, kto má rád vietor vo vlasoch.

Bburago 1:43 RACE F1 – MERCEDES-AMG F1 W12 E Performance (2021) #77 (Valtteri Bottas)

9.90 
Pre verných fanúšikov Formule 1 ale aj všetkých, ktorí majú radi rýchle autá a pretekanie prinášame realistický model monopostu jazdca stajne Mercedes Benz - Valtteriho Bottasa - od ikonickej značky Bburago. Tento detailne prepracovný model má veľkosť 10 cm a je balený v kartónovej krabičke s priesvitným čelom. Je vhodný ako darček a rovnako ako hračka pre každého, kto má rád vietor vo vlasoch.

Bburago 1:43 RACE F1 – MERCEDES-AMG F1 W12 E Performance (2021) #44 (Lewis Hamilton) with helmet – hard case

23.90 
Pre verných fanúšikov Formule 1 ale aj všetkých, ktorí majú radi rýchle autá a pretekanie prinášame realistický model monopostu jazdca stajne Mercedes Benz a 7 násobného majstra sveta - Lewisa Hamiltona - od ikonickej značky Bburago. Tento detailne prepracovný model má veľkosť 10 cm a pod krásnym papierovým balením s podpisom jazdca sa nachádza priehľadná vytrínka, v ktorej je model vložený. Je vhodný ako darček a rovnako ako hračka pre každého, kto má rád vietor vo vlasoch.

Bburago 1:43 Ferrari Racing F1 SF21 #55 (Carlos Sainz) with helmet – hard case

23.90 
Pre verných fanúšikov Formule 1 ale aj všetkých, ktorí majú radi rýchle autá a pretekanie prinášame realistický model monopostu jazdca stajne Ferrari - Carlosa Sainza - od ikonickej značky Bburago. Tento detailne prepracovný model má veľkosť 10 cm a pod krásnym papierovým balením s podpisom jazdca sa nachádza priehľadná vytrínka, v ktorej je model vložený. Je vhodný ako darček a rovnako ako hračka pre každého, kto má rád vietor vo vlasoch.

Bburago 1:43 Ferrari Racing F1 SF21 #16 (Charles Leclerc) with helmet – hard case

23.90 
Pre verných fanúšikov Formule 1 ale aj všetkých, ktorí majú radi rýchle autá a pretekanie prinášame realistický model monopostu jazdca stajne Ferrari - Charlesa Leclerca - od ikonickej značky Bburago. Tento detailne prepracovný model má veľkosť 10 cm a pod krásnym papierovým balením s podpisom jazdca sa nachádza priehľadná vytrínka, v ktorej je model vložený. Je vhodný ako darček a rovnako ako hračka pre každého, kto má rád vietor vo vlasoch.

Bburago 1:43 Ferrari Racing F1 SF21 #55 (Carlos Sainz)

9.90 
Pre verných fanúšikov Formule 1 ale aj všetkých, ktorí majú radi rýchle autá a pretekanie prinášame realistický model monopostu jazdca stajne Ferrari - Carlosa Sainza - od ikonickej značky Bburago. Tento detailne prepracovný model má veľkosť 10 cm a je balený v kartónovej krabičke s priesvitným čelom. Je vhodný ako darček a rovnako ako hračka pre každého, kto má rád vietor vo vlasoch.

Bburago 1:18 Ferrari Racing – SF21 – #55 Carlos Sainz

99.90 
Pre verných fanúšikov Formule 1 ale aj všetkých, ktorí majú radi rýchle autá a pretekanie prinášame realistický model monopostu jazdca stajne Ferrari - Carlosa Sainza - od ikonickej značky Bburago. Tento detailne prepracovný model má veľkosť takmer 30 cm a je balený v kartónovej krabičke s priesvitným čelom. Je vhodný ako exkluzívny darček všetkým milovníkom Ferrari alebo budúcim pretekárom.

Bburago 1:18 Ferrari Racing – SF21 – #16 Charles Leclerc

99.90 
Pre verných fanúšikov Formule 1 ale aj všetkých, ktorí majú radi rýchle autá a pretekanie prinášame realistický model monopostu jazdca stajne Ferrari - Charlesa Leclerca - od ikonickej značky Bburago. Tento detailne prepracovný model má veľkosť takmer 30 cm a je balený v kartónovej krabičke s priesvitným čelom. Je vhodný ako exkluzívny darček všetkým milovníkom Ferrari alebo budúcim pretekárom.