Zobrazených 1–24 z 1311 výsledkov

Družina zatracených

19.99 
Cesta za dvanácti náramky započala. Družinu složenou z městské gardy a nezkušených chlapců drží pohromadě jen chatrná víra a slib mrtvého čaroděje. Stačí, aby se jeden jediný z nich dopustil drobného přešlapu, a celá výprava bude v troskách.
Strážkyně Mlh Syhaia je poslední z ukradených Kostek osudu na stopě. Ví, že si musí pospíšit, pokud má jejímu zloději překazit plán přetvořit budoucnost k obrazu svému.
Zdá se, že na všechny však v cíli čeká něco jiného, než si mysleli…

Hajdani Őrség

10.68 
A 18.századi Oroszországban járunk. A nemrég Setétté szentelt, szolgálaton kívüli főhadnagynak, Andrej Polinszkijnak meggyűlt a baja a pétervári feladataival, így áthelyezik az álmatag Tverbe. Azt hihetnénk, csendes, eseménytelen provincia, ám az állóvíz sok meglepetést tartogat. Az ifjúnak eltart egy ideig, amíg ráébred, hogy bácsikája gyalogként használja őt csupán egy kifinomult játszmában, ráadásul olyan gyalogként, amely bármikor vezérré válhat...

A világhírű Őrség-sorozat különleges kötete most a régmúltba repít. Lukjanyenko világa fordulatos, kalandos történetben elevenedik meg, ahol a Másfélék, hihetetlen módon, még színt is válthatnak.

Mycelium III : Pád do temnot, 2. vydání

28.11 
V centru pozornosti gerdánské tajné služby je jediný muž: ten, kterého si vybraly Lodě. Intriky a podloudné meziplanetární akce probíhají vskrytu, ale všechno nevyslovené a nepřiznané, co odpradávna bylo mezi Össe a Gerdou, přesto náhle vystoupí na povrch: křivdy, násilí, hrdinství, mlčení. Ti, jejichž světy žily ve vzájemné nenávisti celé věky, svádějí poslední bitvu o artefakt Lodí; a v téže chvíli za tenkou stěnou vlastní mysli i Lucas Hildebrandt bojuje z posledních sil – o příčetnost, o důstojnost, o lidství. Čeká ho dilema a rozhodnutí. Ökrë, Třetí z posvátných drog, může být jeho záchranou i zkázou; ale ať už se pro něj stane čímkoliv, sežehne plamenem všechno, co bylo. Minulost končí. A muže s temnou gerdánskou duší, povahou a kořeny čeká jen propast – a Pád do temnot.

Dcera safíru

13.58 
Beatrice si nepamatuje na svou minulost. Jednoho dne se probudila v Sedmičce – v jednom z ostrovů Žebříkového světa – a od toho okamžiku jí začal život. Avšak její osud byl napsán ještě předtím, než se vůbec narodila. Magická síla, dědička safíru, boj proti nečekanému zlu a vláda nad životem a smrtí… To vše je na ni přichystáno v rodném světě. Dokáže po tolika letech přijmout svůj osud? A čeká na ni vůbec sladká vůně domova, nebo její zmizení v dětství byl předem promyšlený plán?

Ničiteľ ríše 2: Lámač čepelí

16.90 
V pokračovaní bestselleru Ničiteľ ríše s názvom Lámač čepelí od Victorie Aveyard musí rozpoltený svet spojiť svoje sily, aby porazil nezastaviteľného nepriateľa, pretože osud sveta spočíva na ostrí čepele. Corayne, pirátkina dcéra so starodávnou mágiou v krvi, je o krok bližšie k tomu, aby sa stala hrdinkou, ktorou je predurčená byť. Musí sa však naučiť ovládať mocný meč svojho otca a zostaviť vlastnú armádu, ak chce zachrániť ríšu.

Jej armádu tvoria:

Andry, bývalý panoš, ktorý pokračuje v boji o nádej uprostred krvi a chaosu.

Smútiaci nesmrteľný Dom, ktorý sa snaží splniť porušenú prísahu.

Sorasa, vyhnaná nájomná vrahyňa, čeliaca svojej minulosti, ktorá ju neustále prenasleduje.

Valtik, stará čarodejnica, ktorá privoláva mocnú silu.

Spoločne musia čeliť zlým silám kráľovnej Eridy a jej manžela Taristana. No v tieni na nich číha niečo nebezpečné, niečo, čo môže pohltiť svet, skôr ako vôbec bude existovať nádej na víťazstvo.

Lámač čepelí ponúka napätie vyrážajúce dych, smrtiace zvraty a napínavú mágiu, vďaka čomu je ideálny pre fanúšikov fantasy žánru.

Ja, Robot, 2. vydanie

17.99 
V kultovej zbierke poviedok Ja, Robot Isaac Asimov zadefinoval tri zákony robotiky, ktoré majú slúžiť na ochranu ľudí pred robotmi. Čo sa však stane, ak robot začne spochybňovať svojho stvoriteľa? Môže mať robot zmysel pre humor? A dokáže klamať? Ako potom rozlíšiť robota od človeka? Talentovaná robopsychologička Susan Calvinová stála pri zrode umelej inteligencie. Pomohla robotom zhmotniť sa zo snov na skutočné vedecké výtvory a zapísala sa do dejín robotiky.

Zaklínač: Posledné želanie (poviedka 3)

29.90 
Blyskáča posadne mocný džin oslobodený z fľaše. Geralt sa preto vydáva do mesta Rinda, kde prosí o pomoc čarodejnicu Yennefer. Tá síce Blyskáča vylieči, ale zároveň očaruje Geralta a s jeho pomocou sa pomstí ľuďom v meste. Yennefer chce džina znova vyvolať a chytiť ho, lenže to sa jej nepodarí, pretože Geraltovi splnil iba dve priania a nemôže odísť, kým nesplní aj to tretie.

Zaklínač: Menšie zlo (poviedka 2)

29.90 
Zaklínač Geralt stretáva v mestečku Blaviken čarodejníka Stregobora, po ktorého krku pasie Renfri. Prenasleduje Stregobora, pretože sa ju pokúsil zabiť a má na svedomí, že ju vyhnali z domova. Zaklínač stojí pred dilemou. Má pomôcť Stregoborovi a zabiť dievča, ktoré považujú za mutantku, alebo opustiť Blaviken a vystaviť tak čarodejníka a nevinných obyvateľov istej smrti? Geralt si až do konca nie je istý, či si naozaj vybral menšie zlo.

Zaklínač: Zaklínač (poviedka 1), 2. vydanie

29.90 
Exkluzívne vydanie úvodnej poviedky Zaklínač zo zbierky Posledné želanie.
Zaklínač Geralt z Rivie prichádza do mesta Wizyma v kráľovstve Temeria, aby prelomil kliatbu dcéry kráľa Foltesta, ktorú začarovali za strigu. Namiesto vrúcneho objatia ho víta nevraživosť obyvateľov a postupne zisťuje, že osud strigy je oveľa viac zamotaný a úzko prepletený s intrigami šľachticov na kráľovskom dvore.
Ilustrátor Timothée Montaigne získal jedinečnú možnosť vtisnúť zaklínačovi Geraltovi z Rivie svoj výtvarný rukopis.

Az utolsó egyszarvú

12.87 
Egy elvarázsolt erdőben él egy egyszarvú - az utolsó a világon. Amikor útnak indul, hogy megtalálja a többieket, nem mindennapi társakra bukkan: Smendrikre, a varázsolni képtelen varázslóra és Zsémbes Marcsára, aki lány korában unikornisokról álmodott. Együtt lépnek Zordon király birodalmába, és az egyszarvú soha többé nem lesz már ugyanaz, aki egykor volt.

Az utolsó egyszarvú örökérvényű mese csodákról, a veszteség fájdalmáról és a szerelem erejéről. Peter S. Beagle klasszikusnak számító regénye 1968 óta töretlenül szerepel a legjobb fantasy könyvek listáin, az évek során több nemzedék kedvence lett, 1982-ben pedig ugyancsak sokat hivatkozott animációs film készült belőle.

Nadácia a Zem

23.90 
Nadačník Golan Trevize rozhodol v prospech Gaiaxie. Gaia je superorganizmus, planéta so zjednoteným vedomím, kde každá kvapka rosy, každý kamienok, každá bytosť môže hovoriť za všetkých – a cítiť za všetkých. Je to však správna voľba pre osud ľudstva?
Trevize verí, že odpoveď nájde na legendárnej Zemi, kam siahajú korene ľudstva. V jej existenciu však nikto neverí. Nik si nie je istý, kde sa planéta prvých osadníkov galaxie nachádza.

Na povrchu

11.90 
Aké je to žiť vo svete, kde trs trávy je nepriechodnou divočinou a kde môže jediná dažďová kvapka otriasť pevnou zemou pod nohami jeho obyvateľov?
Atropodi, bytosti rozmanitých tvarov a prístupov k životu, sa v tomto príbehu snažia nie len prežiť, ale aj pochopiť svoju existenciu a existenciu ostatných tvorov, ktorí im počas života skrížia crestu. Pred kým utiecť, aby ste neskončili v smrtiacich čeľustiach a kedy sa naopak vzdať chutnej večere, z ktorej sa môže stať blízky priateľ?

Červená kráľovná 3: Kráľova klietka

16.90 
SVET MARE BARROW JE V PLAMEŇOCH

V treťom diele zo série Červená kráľovná je Mare vydaná na milosť kráľovi Mavenovi, ktorý ju väzní vo svojej dômyselnej klietke.
Z Bleskového dievčaťa je bez jej schopnosti už len tieň niekdajšej bojovníčky. Cal, princ vo vyhnanstve, je však odhodlaný vybojovať si späť nielen svoje právo na trón, ale znova chce získať aj srdce Mare. Predtým ju však musí zachrániť. A tak sa pod jeho velením Nová krv a Červení pripravujú na rozhodujúcu bitku proti Mavenovi, ktorý zatiaľ spriada vlastnú sieť utkanú z temnoty, klamstiev a zo zrady.
V rozhodujúcom súboji sa postaví brat proti bratovi, krv proti krvi a hrozí, že svet Mare nadobro zhorí. Nikto však netuší, že v hre je aj niekto tretí – niekto, kto je odhodlaný hájiť vlastné záujmy a má v pláne poriadne zamiešať karty. Podarí sa napriek tomu Calovi vyslobodiť Mare a získať si jej srdce? A na ktorú stranu sa nakoniec postaví Bleskové dievča?
Príbeh plný zrady, stratenej dôvery, ale aj lásky čitateľa už tretí raz vtiahne do napínavého deja plného neočakávaných zvratov a strhujúcich prekvapení.

NETVORI SÚ NAJNEBEZPEČNEJŠÍ, KEĎ SA BOJA.

Köszönöm, Monsieur Dior

8.68 

A fiatal Célestine egy vidéki feleség határok közé szorított élete elől Párizsba menekül. Ott találkozik a divattervező Christian Diorral, aki kevéssel az első saját kollekció bemutatója előtt éppen mély alkotói válságban van. Célestine, akinek természetes nőies kisugárzása inspirálóan hat Diorra, a személyi titkárnője és múzsája lesz.

Dior dekoratív New Look stílusa nem sokkal később találkozik a kor igényével: a világháborút követő nélkülözések után a nők újfajta szépségre és éppen arra az eleganciára vágytak, amellyel Dior a nőiességet, a női idomokat hangsúlyozta. Miközben a ruhái világszerte sikert aratnak, Célestine teljesen feloldódik a divattervező számára végzett munkában. A szerelemről egy súlyos csalódás után lemond – nem sejtve, hogy Diornak más tervei vannak vele…

Szellemek

8.68 

SUNDAY TIMES BESTSELLER

„Éles, jó humorú sztori a kora harmincasok szerelmeiről és veszteségeiről.” - Sunday Times 

„Egészen briliáns. Dolly igazi élmény, ahogyan a szerelmet, a vágyakozást, a barátságot és úgy általában az emberi érzelmek terepét kommentálja. Hihetetlenül imádom!” - Marian Keyes

Nina Dean harmincas éveinek első felét tapossa, sikeres gasztroíró, szeretik őt a barátai és a családtagjai, új lakásba költözött, a város másik kerületébe. Amikor találkozik Maxszel, az elbűvölő romantikus hőssel, aki az első randin közli vele, hogy feleségül fogja venni, Ninának úgy tűnik, minden terv szerint megy.

Az új kapcsolat a legjobbkor jött – mióta betöltötte a harmincat, messze nem érezte magát olyan jól a bőrében, mint arra előzőleg számított. Bármerre nézett, a dolgok az idő múlására, a lehetőségek fogyatkozására emlékeztették. A baráti szálak meglazultak, az ex-pasik továbbléptek, és, ami a legrosszabb, mindenki távoli kertvárosokba költözött. A szülők se jelentenek támaszt, Nina apja lassan átadja magát a leépülésnek, az anyja meglepő frizurával és ruházattal kísérletezik.

Tényleg Max lenne a megoldás?

„A tökéletes szókimondó romkom napjaink életéről.” – Stylist

„Imádtam - Dolly Alderton minden stílusban mesterien ír. Ez persze senki számára sem meglepő” – Candice Carty-Williams

„Frappáns, megható, anélkül hogy szentimentális lenne, igazi élvezet volt olvasni.” – David Nicholls

„Bölcs, vicces, gyöngéd és igaz, éles nyelvű megfigyelések, és százszázalékban kacagtató. Dolly Alderton fenomenális tehetség.” – Elizabeth Day

„Elbűvölően jó meglátású kép arról, hogy mit jelent harmincvalahány éves nőnek lenni... A Szellemekben sok nő fog magára ismerni.” – Red

„Fájóan átérezhető... ironikusan vicces.” – i

„Tényleg hangosan felkacagsz, miközben olvasod... annyira magával ragadott, hogy nem bírtam letenni.” – Philippa Perry

„Imádtam. Harsogva nevettem, ahogy magamra ismertem.” – Bryony Gordon

„Dolly olyan iróniával, melegséggel és pontossággal összegzi, milyen is az élet harmincévesen, hogy az ember nem akarja, hogy vége legyen a sztorinak.” – Heat

„Ez a könyv oly mértékben igaz, hogy az embernek megfájdul a nyaka a sok helyeslő bólogatástól.” – Grazia

A falka

10.96 

„Ez a könyv durvább, mint 2020.” – Borsa Brown írónő

„Végre egy eseménydús, izgalmas, őszinte, laza, R’n’R életérzésű könyv, ahol a bajtársiasság és a barátság nem egy lóf@sz.” – Kiss Endi Hooligans

„Nem beszarni, kedves. Hangos lesz, de kibírható.”

Tovább bonyolódik A veszett kutyából már jól ismert Doki, a forrófejű, fiatal zsaru élettörténete. A valóság és a fikció lehengerlő egyvelege ez a regény; pattogós, mint a karikás ostor és megállíthatatlan, mint egy orosz tank, másodpercek alatt bedarálva minden figyelmet.

Mert az van, hogy Bihary továbbra sem finomkodik. Úgy írja, ahogy kell, ahogy történt, vagy ahogy megalkotta a fantáziája, csak az hümmög nagy egyetértéssel őt olvasva, aki átélte, megélte ezeket a drasztikusan és ellentmondást nem tűrően formálódó, viharos ’90-es éveket, amikor az alvilág és a fehérgalléros bűnözés lassan úgy összeforrt, hogy a legacélosabb igazságérzet is kivérzett az ellene vívott, lehetetlen küzdelemben.

Bihary a hazai literatúra Tell Vilmosa; pontosan céloz és telibe talál utánozhatatlan humorba mártott nyílhegyekkel.

„Azt mondják, korruptak a zsaruk. Faszt. Nem az a korrupció, hogy a mezítlábas eltesz egy ezrest, vagy húszezret. Ez csak alamizsna. Az a korrupció, mikor olyan emberek élnek közöttünk, akik minden felett állnak. Politikusok, a rendszerváltáskor meggazdagodott bűnözők, akik mára üzletemberekké lettek. Aki közel van a tűzhöz, dúskál a javakban. Mi meg takarítjuk a szemetüket az utcán. (…) Hol a faszban vagyunk? Mexikóban? Kolumbiában? – A válasz a kötetben található.” – Bridget Wagner, írónő

 

 

Nem mézes hetek

8.68 

NEW YORK TIMES BESTSELLER

Két esküdt ellenség Hawaiin

Ezt a romantikus történetet mindenkinek olvasnia kell, aki valaha is úgy érezte, nincs szerencséje a szerelemben. 

Olive és Ami ikrek. Ami mindent bezsákol, Olive-nak viszont folyton pechje van, és ezt már meg is szokta. Kettejük közt vitathatatlanul Ami a bajnok... még a lakodalma is szinte ingyen van a különböző akcióknak és nyereményeknek köszönhetően. Olive-ot csak egy dolog zavarja a pechszériájánál is jobban: Ami esküvőjén az egész napot a vőféllyel kell együtt töltenie, aki nem más, mint Olive ősellensége, Ethan Thomas. 

Olive megacélozza magát a pokoli nap előtt, elhatározza, bátor képet vág hozzá, és az egészet átvészeli. De a komplett násznép ételmérgezést kap, Olive és Ethan kivételével, így aztán átmenetileg muszáj nekik fegyverszünetet kötniük, hogy Hawaiira utazhassanak. Végül is tíz felhőtlen nap megéri, hogy az ember belebújjon a friss házasok bőrébe, nem igaz? 

De furcsa módon Olive mintha nem is bánná, hogy bele kell helyezkednie a szerepbe. Mintha minél inkább tettetné, hogy ő a legszerencsésebb nő a világon, annál inkább úgy érezné, hogy tényleg ez az igazság. 

„Milyen vidám, rokonszenves és megejtő könyv! Többször úgy nevettem, hogy a könnyem is kicsordult, miközben végig éreztem Olive kiterjedt, szerető, bonyolult és mókás családjának ölelését, majd a szívem is szárnyalt a befejezésnél. Ezt a könyvet el kell olvasnia mindenkinek, aki azt szeretné, hogy az arca is megfájduljon a nevetéstől.” - Jasmine Guillory, a New York Times bestsellerszerzője, a The Proposal írója

„Szellemes és kifejezetten kacagtató, benne épp a megfelelő mennyiségű érzelemmel. A Nem mézes hetek tökéletes kikapcsolódást nyújtó romantikus komédia. Mindenki készüljön fel, hogy az elsőtől a hátsó borítóig haladtában rengeteget fog nevetni és mosolyogni.” - Helen Hoang, a Menyasszony rendelésre írója

„Ebből az egyszerre érzelmes és vicces, „ellenségből-szerető”-regényből megtanulhatjuk, hogy az életben a legjobb dolgokra mind igaz, hogy all-inclusive, ingyenes és másra át nem ruházható.” - Kirkus

„Lauren zseniálisan ötvözi a romantikus regényekben megszokott elemeket - ellenségekből szeretők, álházasság, kiáltóan ellentétes jellemek -, és gyúr belőlük olyan vidám olvasmányt, hogy az olvasók minden szaván csüggeni fognak.” - Publishers Weekly

„Lauren e legújabb, enyhén pikáns, vidám művével is olyat alkotott, ami egészen biztos örömöt okoz majd az olvasóknak. Ez a forró nyári románc tökéletes olvasmány a medence vagy a tenger partjára, kár volna kihagyni!” - Library Journal

„Lauren legújabb kötete szexi és mulatságos romantikus regény, amely bepillantást enged egy soktagú, összetartó mexikói-amerikai család mindennapjaiba, és az ikernővéreket figyelve az is kiderül, a vér nem válik-e vízzé. Az olvasók felkészülhetnek a harsány hahotázásra… Jasmine Guillory és Sally Thorne rajongói számára kötelező.” - Booklist

„Könnyed, kacagtatóan vidám történetet mesél el a Nem mézes hetek, amelyet a túlságos kotnyeleskedés övez (a számos Torres nagynéni és unokatestvér folyamatosan beleártja magát Ami és Olive életébe). Elragadó és élvezetes olvasmány kerekedik abból, ahogyan Olive Ethan iránti kezdeti ellenszenvét lassanként megenyhítik a sorozatos felismerések, hogy a férfinak számos jó tulajdonsága is van.” - Shelf Awareness

A méhészinas

8.68 

Sussex, 1915

Sherlock Holmes távol London zajától, visszavonultan él vidéki birtokán, és a méheket tanulmányozza, amikor egy fiatal lány a szó szoros értelmében belebotlik a dombvidéken. A tizenöt éves, nyúlánk, kissé szemtelen, tudálékos és nemrégiben elárvult Mary Russell éles esze még Sherlock Holmest is elbűvöli. Ez a nagyon modern, huszadik századi lány nemcsak tanul a viktoriánus detektívtől, de tehetséges védence és méltó társa is lesz. Első közös megbízatásukként hamarosan Walesbe hívják őket, hogy segítsenek a Scotland Yardnak megtalálni egy amerikai szenátor elrabolt kislányát. A nemzetközi jelentőségű ügy mélyen kötődik Holmes múltjához.

Ebben a nagyszerű eszmefuttatásokkal, álcákkal és vészhelyzetekkel teli regényben időutazást teszünk: megtudjuk, hogyan indult a zseniális detektív és Mary Russell figyelemre méltó munka- és párkapcsolata az első világháború árnyékában.

88 név

8.00 

Letehetetlen regény a Ready Player One és Neal Stephenson rajongóinak!

John Chu egy „serpa”, aki társaival együtt jó pénzért virtuális kalandokra kíséri ügyfeleit online szerepjátékokba, ahol jól felszerelt karakterekkel élhetnek át felejthetetlen izgalmakat: sárkányokat ölhetnek, űrcsatákban vehetnek részt, bankot rabolhatnak vagy zombihordákkal küzdhetnek.

Az új ügyfelük a titokzatos, magát gazdag és ismert személynek mondó Mr. Jones rengeteg pénzt kínál azért, hogy átfogó idegenvezetést kapjon a virtuális valóság játékvilágáról. Chu számára ez az álommunka, de ahogy belevágnak a kalandozásba, gyanítani kezdi, hogy Mr. Jonest inkább az emberek felett gyakorolt hatalmi potenciál, semmint a szórakozási lehetőségek megismerése vezérli. A fergeteges online kalandnak induló megbízás aztán hamarosan átszivárog a való világba, ahol Chunak minden leleményességére szüksége van, hogy egy lépéssel előrébb járjon mindenkinél – mert a valóságban nincs újraindító gomb.

Matt Ruff legújabb regénye egyrészt tisztelgés a videojátékok világa és a videojátékos közösségek előtt, másrészt izgalmas jelenetekbe ágyazott észrevételek sora arról, hogy mi rejlik a virtuális valóságban, és egyben milyen veszélyekre kell felkészülnie az embereknek a jövőben.

Elragad

11.26 

Ha tetszett a 365 nap, tetszeni fog az Elragad is! 
A tiltott új szintre emelkedik. Ez az Elragad leküzdhetetlen hatalma. 
Mia túl tüzes, hogy betanítsák, túl makacs, hogy domina váljon belőle. Mia új szintre lép a tiltott világában. 
Richard Booth-nak, a gazdájának és mesterének meg kell hoznia a legfontosabb döntést: mondjon le Miáról vagy adja át az egyetlen embernek, Cameron Cole-nak, aki valóban be tudja a lányt törni. Cameron az Elragad és az Átmenet, a messze földön híres BDSM törzshely igazgatója, a sötét művészetek nagy ismerője. Cameronnak a bimbózó tehetségekből alávetetteket formáló adottsága lehetővé teszi majd, hogy Mia mindent kihozhasson magából, de lehet, hogy ez a sors túl messzire repíti. 
Miát a döntése kívül és belül is olyan helyekre juttatja el, amikről nem is álmodott. 
De amikor Cameron végez a betanításával, vajon vissza tudja-e adni Richardnak, vagy a lány átalakulása menthetetlenül elvarázsolja?

Mondd, hogy maradsz

10.64 

"Romantikus és reményteli" - Melanie Harlow USA Today bestsellerszerző

Hollywood tanított meg nekem mindent, amit a párkapcsolatokról tudok - csak arra nem tanított meg, hogyan éljek párkapcsolatban. Színészként szakértője lettem az alakoskodásnak. Képes vagyok színlelni, hogy nem volt hatással rám a gyerekkorom. Képes vagyok elhitetni másokkal, hogy jól vagyok. Képes vagyok eljátszani, hogy tudom, hogyan mentsem meg a helyzetet, a lányt, meg az egész rohadt világot.

De mindig is tudtam az igazságot - hogy nem vagyok hős. Egészen addig, míg hat hónapra vissza nem kellett költöznöm Sugarloafba, ahol is Brenna Allen adott egy esélyt, hogy bebizonyítsam az ellenkezőjét. Benne egyesül minden, amiről sose tudtam, hogy akarom, de nem kaphatom meg. Az összetört szíve, a tökéletes vonásai és az imádni való gyerekei fenekestül felforgatják a világomat. Ahelyett, hogy a következő főszerepemre készülnék, egy iskolai színdarabot rendezek ennek a kisvárosi egyedülálló anyukának a kedvéért.

Mindezt azért, hogy mosolyt csaljak az arcára. Minél több időt töltök el itt, annál tovább maradnék. Szeretnék letelepedni és új életet kezdeni ebben a városban, amelyről megesküdtem, hogy elhagyom - és mindezt őmiatta szeretném. De amikor összeomlik körülöttünk a világ, döntésre kényszerülök: vajon az a helyes választás, ha maradok miatta, vagy a távozásommal tennék jobbat a nőnek, akit szeretek?

Corinne Michaels, a New York Times bestsellerszerzőjének legújabb, megindító és lebilincselő romantikus sorozata négy, a szülővárosába hazatérő fivér szerelmeiről szól. A regények egymástól függetlenül olvashatóak.

"Kihagyhatatlan!" - K.A. Linde USA Today bestsellerszerző

"Tökéletes lezárása az Arrowood testvérekről szóló hihetetlenül különleges és feledhetetlen sorozatnak!" - The Romance Bibliophile

"Corinne tényleg a legjavát hagyta a végére, mert Jacob és Brenna egyszerűen maguk voltak a TÖKÉLY!" - bookaddict_fanatic

"Nem hagyhatod ki ezt a könyvet!" - A Book Nerd a Bookseller and a Bibliophile

 

 

Szívzavar

8.03 

A fiatal, tehetséges Sophie élete a zene, gondolatai az éneklés és a szerelem körül forognak mindaddig, amíg egy nap fenekestől felfordul az élete. Egy sorsfordító tragikus esemény következtében szinte mindent elveszít, ami addig fontos volt számára, barátai elárulják. Megsebzetten szülővárosából egészen Seattle-ig menekül abban bízva, hogy az új környezetben begyógyulhatnak a szívén-lelkén ejtett sebek. Új barátokra lel, de a szerelmet sokáig messze elkerüli. Aztán a sors az útjába sodorja a pimasz és rendkívül vonzó Bennettet. Hiába tiltakozik, a szívének nem tud parancsolni, és talán túlságosan is közel engedi magához a nőcsábász hírében álló újságírót. Amikor úgy tűnik, végre minden jóra fordul, váratlanul újra szembe kell néznie a múltjával.

The Freetown Bridge

3.22 

Any who believe the Freetown Bridge to be a monument to freedom have sadly misjudged the dark intent of the Frisian Inquisition. Thousands of slaves have been snatched to help with its construction, and the fears of its purpose are building across the continent.
Shrouded in mystery and heavily guarded, the Bridge nears completion. A small group of adventurers from the renegade City State of Aberddu seek to join those who would destroy it. A ragtag gang of mercenaries, priests and greenskins, they prepare to stand up to the might of the Red Inquisition.
But is the enemy closer than they realized?

Agatha Raisin és a rossz lóra tett feleség

9.67 

Agatha ugyan élete virágjában van, mégis érez némi féltékenységet fiatal, csinos beosztottja, Toni szemtelen fiatalsága okán. Ám messze nem ez a főgond. Sokkal inkább az, hogy egykori szeretője, Sir Charles Fraith már nem menekülhet abból a házassági csapdából, amelybe az állandó pénzszűke miatt került. Nincs mese, egybe kell kelnie az újgazdag, felkapaszkodott Brown-Field család ritka ellenszenves leányával. Agatha mégsem adja fel a reményt, hogy Charlest kimentse ebből a csávából. Közben egy fényes, jelmezes partin kegyetlen gyilkosság történik, és maga Agatha is a gyanúsítottak közé kerül. Ráadásul újra szikrázik a levegő exférje, James és közte.
Meglesz-e végül tettes? Lehet-e Agathának és Jamesnek második esélye a szerelemre?