Zobrazených 1–24 z 5058 výsledkov

Lžička plná zášti

14.99 
Hazel zemřel její milovaný dědeček a Daisy je ráda, že může kamarádce dělat společnost a odjet s ní do rodinného sídla v Hongkongu.
Po příjezdu dívky zjišťují, že rodina Wongových se rozrostla, malý Teddy však není jediné překvapení, které tu na děvčata čeká. V rodinném kruhu dojde k tragédii a z Hazel se stane hlavní podezřelý. Někdo se totiž na ni snaží hodit vraždu a únos k tomu!
Podaří se dívkám očistit Hazelino jméno dřív, než bude pozdě?

Jezdkyně světla 2 :Zrození legendy

11.99 
Cesty Jezdkyň světla se rozdělily, cíl však mají společný – najít jejich dva unesené koně. Lisa hledá Starshina v ústředí Temného jádra, Anne zachraňuje Concorda v Pandorii, Linda pátrá na zámečku Borový vrch a Alex se vydala ke Kapskému mysu. Dívky ale brzy zjišťují, že rozdělit se byla chyba. Jedině spolu jsou totiž doopravdy silné. Dokáží k sobě zase najít cestu, zachránit své koně a ovládnout magické schopnosti, kterými disponují?

Zvrácená pouta

18.49 
Když Brie přišla o svoji sestru, která padla do spárů víl, myslela si, že život už nemůže být horší. Pak se ale zamilovala do dvou princů… a věřit teď nemůže ani jednomu. Zatímco na Temném dvoře zuří občanská válka, Brie si nedokáže zvolit stranu. Jak by jen mohla, když už se neumí vyznat ani sama v sobě? Čím rychleji se Vílí říše rozpadá na kusy, tím jasnější je, že věštby nelžou a Brie sehraje svou roli v osudu magických království – ať se jí to líbí, nebo ne.

Bez lásky

18.49 
Georgia ještě nikdy nebyla zamilovaná, jako správná romantička posedlá fanfikcemi ale věří, že tu pravou osobu jednou najde. Když se dostane na univerzitu, má k tomu skvělou příležitost. Jenže zatímco ostatním nedělají vztahy potíže, ona si neví rady. A s tím, jak se před ní vynořují dříve neznámá označení – asexuální, aromantická – si připadá čím dál nejistější. Opravdu je odsouzená k životu bez lásky? Nebo celou dobu hledá něco jiného, než by měla?

Pomněnka: Co za světla není vidět

16.49 
Quinn je cool a oblíbený. Matilda má nos věčně zabořený ve fantasy románech a rozhodně není jeho typ. Když však Quinna jedné noci napadnou strašidelné bytosti, spatří věci, které nejsou z tohoto světa. Komu se ale svěřit s tím, že se na vás šklebí lebky a sochy najednou mluví? Nejlépe holce odnaproti, která je vám úplně ukradená. Quinn neplánoval, že se s Matildou vrhne do nebezpečného kouzelného dobrodružství. A už vůbec ne, že se bláznivě zamiluje...

Skandináv mítoszok

14.65 
Fedezd fel a tűz és a jég világát, ahol istenek versengenek a hatalomért, óriások harcolnak szörnyekkel és trollok bújnak meg a barlangokban. A több mint 20 gyönyörűen illusztrált történetből megismerheted az északi istenek és teremtmények fantasztikus kalandjait.

Ötperces karácsonyi mesék

5.61 
Vidám karácsonyi, rövid mesék, Eleonora Barsotti kedves illusztrációival és meséivel

Atlas ciest a bádateľov

22.90 
Knižka pre všetkých malých objaviteľov na ceste za spoznávaním veľkého sveta.

Pred niekoľkými storočiami sme nepoznali hranice Zeme a mnohé časti sveta existovali izolovane, bez prepojenia s ostatnými. Nemali sme poznatky o rôznych územiach a rastlinných či živočíšnych druhoch, ani o iných ľuďoch či kultúrach. Ak sme chceli spoznať svet, museli sme sa vydať na cesty. Na oslovi, na ťave, loďou alebo pešo sme sa vypravili do neznáma a vracali sa s nezvyčajnými novinkami o iných kútoch sveta.

Cesty mníchov, botanikov, obchodníkov, námorníkov i umelcov významne prispeli k tomu, aby sme lepšie spoznali Zem a dozvedeli sa o iných ľuďoch. Títo cestovatelia z rôznych čias i miest sú hlavnými postavami tejto knihy, kde nechýbajú mapy a veľa, veľa dobrodružstiev.


Kniha získala v roku 2019 hlavnú cenu Raggazzi Award Medzinárodného veľtrhu detských kníh v Bologni v kategórii non-fiction.

When You Are Curious

12.95 
How curious do you think you are? This book will help you to explore and expand your curiosity potential. Just like Alice in Wonderland, you will become 'curiouser and curiouser...' Are you ready? Let's discover a brand new, curious YOU...

Tales from the Land

9.50 
Pôvabné príbehy malého lišiaka Janka, ktorý prežíva zaujímavé dobrodružstvá s rôznymi inými zvieratami, ako sú panda, zebra, nosorožec atď. Texty sú písané po anglicky, ľahko, zrozumiteľne, vhodné pre malé deti na hravú výučbu anglického jazyka. Knižka je doplnená peknými ilustráciami Jána Slezáka.
Charming stories of the little fox Janko, who has interesting adventures with various other animals, such as a panda, a zebra, a rhinoceros, etc. The texts are written in English, easy, comprehensible, suitable for young children to teach the English language playfully. The book is supplemented with nice illustrations by Ján Slezák.

Rozprávky z králičej nory

10.00 
Boli ste už na návšteve v králičej nore? Poviete si: „Veď to nie je možné! Tam sa predsa človek nezmestí!“ Do jednej by ste sa však vošli. K ušatým Králikom to totiž máte na skok. Stretnete tu hŕbu králikov, ktorí vás zakaždým prekvapia.

Králičica Mimi vystrieda toľko povolaní, až sa z toho hlava točí, králičica Ani sa postaví veľkému medveďovi a králik Gori si z vás vystrelí, ale iba slovne. A na záver spoznáte aj tých, ktorí celú noru držia pohromade.

Autotuning: Cars

12.99 
Súprava obsahuje 25 strán plných zábavných aktivít a vymaľovaniek, magnetické auto a množstvo magnetických častí na doplnenie.

Omalovánky Peppa Pig

2.29 
Obsahuje 16 strán čiernobielych perokresieb na vyfarbenie, aktivít a doplňovačiek.

Maluj vodou: Peppa Pig

3.99 
Obsahuje 8 strán čiernobielych perokresieb na vyfarbenie, ktoré je možné vyfarbiť len štetcom a pár kvapkami vody.

Kuliferdo druhákom PZ

9.00 
Pracovný zošit Kuliferdo druhákom tvorí užitočnú pomôcku na zopakovanie učiva zo slovenského jazyka a matematiky a geometrie pre žiakov v období na konci školského roka, cez letné prázdniny a na začiatku nového školského roka.
• Úlohy v pracovnom zošite sú koncipované tak, aby obsiahli celé učivo slovenského jazyka a matematiky druhého ročníka základných škôl.
• Obsah učiva v pracovnom zošite je premiešaný, nie je rozdelený do oblastí. Žiaci si tak aj pri vypracovaní niekoľkých strán zopakujú rôzne učivo.
• Zadania úloh sú jednoducho sformulované, aby žiaci mohli úlohy vypracovať aj samostatne.
• Úlohy sú sprevádzané množstvom obrázkov, aby bola práca s nimi pre žiakov atraktívnejšia.
BONUS: Prehľadná tabuľka, kde deti nájdu všetko podstatné z písania, čítania, matematiky a geometrie pre 2. ročník ZŠ.

Kuliferdo prvákom – PZ

9.00 
Pracovný zošit Kuliferdo prvákom tvorí užitočnú pomôcku na zopakovanie učiva z písania, čítania, matematiky a geometrie pre žiakov v období na konci školského roka, cez letné prázdniny a na začiatku nového školského roka.
• Úlohy v pracovnom zošite sú koncipované tak, aby obsiahli celé učivo písania, čítania a počítania prvého ročníka základných škôl.
• Obsah učiva v pracovnom zošite je premiešaný, nie je rozdelený do oblastí. Žiaci si tak aj pri vypracovaní niekoľkých strán zopakujú rôzne učivo.
• Zadania úloh sú jednoducho sformulované, aby žiaci mohli úlohy vypracovať aj samostatne.
• Úlohy sú sprevádzané množstvom obrázkov, aby bola práca s nimi pre žiakov atraktívnejšia. BONUS: Prehľadná tabuľka, kde deti nájdu všetko podstatné z písania, čítania, matematiky a geometrie pre 1. ročník ZŠ.

Varila myšička kašičku, 3. vydanie

7.99 
Obľúbené rozkladacie leporelo Varila myšička kašičku ponúka deťom najznámejšie slovenské ľudové riekanky. Otvára im svet krásy slova i obrazu, pomáha cibriť prvé vety, pamäť a buduje ich vzťah k čítaniu. Dynamické hravé ilustrácie Mareka Mertinku plné farieb umocňujú pozitívny vzťah detí ku knižkám. Toto leporelo bude sprevádzať dieťa od najútlejšieho veku až po školu.

Gerda: Malá veľrybka, 2. vydanie

8.99 
Oceán, kde Gerda býva,
veľa dobrodružstiev skrýva.
Nikto sa tam nenudí,
keď sa slnko prebudí.

Až keď slnko ide spať,
prestane sa Gerda hrať.
Mesiac jej na cestu svieti:
„Dobrú nôcku, milé deti.“

Dusty 2: V nebezpečenstve, 2. vydanie

12.99 
Keď sa do Paulovho domu vlámu zlodeji, Dusty sa zachová ako skutočný hrdina: okamžite lupičov zaženie a pustí sa ich prenasledovať. Napriek jeho snahe sa im však podarí uniknúť. Keďže sa prípady podobných vlámaní začali v okolí množiť a polícia si nevie rady, Paul a Alex sa rozhodnú vinníkov chytiť na vlastnú päsť. Ale je to veľmi nebezpečné – a aby toho nebolo málo, Dusty odrazu zmizne!
Uniesla ho zločinecká banda?
Paul si je istý jedine tým, že musí Dustyho zachrániť – nech sa deje čokoľvek!

Encanto: Filmový príbeh ako komiks

8.99 
Madrigalovci sú výnimočná rodina, ktorá žije na úžasnom mieste – v Encante. Každé dieťa v tejto rodine má vďaka kúzlu, ktoré Encanto obklopuje, vzácny a jedinečný dar – od supersily až po schopnosť uzdravovať. Každé okrem Mirabel. Keď však Mirabel zistí, že kúzlu v Encante hrozí nebezpečenstvo, uvedomí si, že práve ona je možno poslednou nádejou tejto výnimočnej rodiny.

Neobyčajný svet: Príbeh podľa filmu

11.99 
Vydajte sa na neuveriteľnú cestu s príbehom na motívy animovaného filmu Neobyčajný svet! Vyberte sa s rodinou Cladových do tajomnej, neprebádanej krajiny, kde nič nie je nemožné, a zažite s nimi úžasné dobrodružstvo.
Priskumníci budú musieť prekonať všetky nezhody i prekážky, aby uspeli na svojej najdôležitejšej výprave vo fantastickom svete plnom prapodivných stvorení a nečakaných prekvapení.

Plants vs. Zombies: Žltý zomnibus

19.99 
Nate, Patrice, cvok Dave a rastliny opakovane čelia Zombossovi na čele armády zombií. Ochráni mestečko pred náporom mozguchtivých nepriateľov? Zombiám sa budú musieť postaviť nielen v súčasnosti, ale aj v minulosti a budúcnosti. Po cestovaní časom to Zomboss skúsi znova, tentoraz s pomocou nemŕtvych z akademickej pôdy. Naši hrdinovia sa ale vždy môžu spoľahnúť na podporu rastlín, vďaka ktorým žiadny zo Zombossových plánov nemá šancu na úspech.

Ňuňuškovia: Skvelá prespávačka

10.99 
V čarovnej krajine Roztomilandia je čas na nové dobrodružstvo!

Leňoch Sammy bude mať narodeniny a pozval na ne všetkých kamarátov. Pripravil pre nich úžasné prekvapenie – spoločnú prespávačku! Mesačný jednorožec Luna, mačička Didi, ananás Pipa, obláčik Kami aj labrador Louis sa chcú poriadne zabaviť. Nikto však neráta s tým, že na oslavu príde aj nepozvaný hosť.
Zničí čivava Čačko kamarátom celú zábavu?

Deník malého Minecrafťáka: komiks 6 – Velké problémy

7.99 
Minus a jeho skupina dobrodruhů mají důvod k radosti. Našli způsobit, jak dostat Albérica zpátky! S ním se ale vrátí i drak, a to není zrovna dobrá zpráva... Bagel se nemůže Albérica dočkat, Marguerite je ale opatrnější a snaží se ji brzdit, což mezi přáteli vytváří nebezpečné napětí...