Zobrazených 1–24 z 2597 výsledkov

Pradávne tajomstvo prameňa mladosti – Peter Kelder

9.41 
Medzinárodný bestseller rozšírený o tzv. stratenú kapitolu. Pradávne tajomstvo prameňa mladosti Naozaj vám päť starých tibetských rituálov pomôže vyzerať a cítiť sa mladšie? „Za tie roky, čo cvičím päť rituálov, posunul som Pradávne tajomstvo prameňa mladosti mnohým priateľom. Jednoznačne odporúčam.“ Martin Sheen „Po piatich jednoduchých cvičeniach sa znovu budete cítiť mladí.“ Natural Health „V tejto knihe sa zoznámite s myšlienkami, technikami a poznatkami, ktoré vám dodajú vnútornú silu, zlepšia zdravie a zvýšia radosť zo života, vďaka čomu budete žiť dlhšie. Pritom ani nezbadáte, že žijete dlhšie. Nebudete mať na to čas, lebo si budete naplno užívať života.“ Bernie S. Siegel, M. D., autor predslovu a knihy LÁSKA, MEDICÍNA A ZÁZRAKY. „Som nadšený týmto programom. Vaše zdravie, energia a spôsob života sa neuveriteľne zmenia k lepšiemu.“ JOHN GRAY, autor knihy MUŽI SÚ Z MARSU, ŽENY Z VENUŠE. „Ak vám joga naháňa strach, táto kniha je práve pre vás. Demystifi kuje starú náuku o joge, vďaka čomu je ľahšia a prístupná pre každého.“ Bija Bennett, autorka knihy NADÝCHNITE SA ŽIVOTA, je inštruktorka jogy a vedie semináre s Deepakom Choprom, M. D.

Štíhle recepty do 15 minút – Lucia Wagnerová

13.29 
Večne sa niekam ponáhľaš a nemáš čas rozmýšľať nad tým, čo počas dňa zješ? Vieš, že si tým škodíš, no nevieš z tohoto začarovaného kruhu von? Neboj, nie si sama. Vyskúšaj venovať príprave zdravého jedla len zopár minút denne a uvidíš, ako sa takáto malá zmena pozitívne odzrkadlí na tvojom zdraví a figúre. Štíhle recepty ti pomôžu: - žiť zdravšie - cítiť sa a vyzerať lepšie - dopracovať sa k perfektnej postave - mať viac energie na celý deň - odbúrať stres ...a dokonca budú chutiť skvelo. Tieto zdravé recepty ti zaberú menej ako 15 minút v kuchyni...aj s umytím riadov. Tak čo, znie to ako výhra? Pre mňa určite áno! :) Ako bonus sa v knihe dozvieš o tom, čo je dobré jesť proti stresu, aké zdravé potraviny by si mala mať stále doma a ktorým by si sa mala v obchode vyhýbať. V knihe nechýbajú ani nutričné hodnoty ku každému jedlu. Tešiť sa môžeš na: - 15 raňajok - 11 jedál s mäsom a rybami - 15 bezmäsitých jedál - 9 zdravých dezertov Žiaden z receptov v tejto knihe sa nenachádza na webstránke, ani v iných knihách zo série Fit Recepty.

Výživou ke změně – Zuzana Komůrková

5.45 
Jak vařit, když jíme každý jinak, a nezbláznit se z toho? Pokud je i vaše rodina složena z vyznavačů různých výživových směrů, je v ní bezlepkář- -celiak, nebo chcete pouze oživit svůj kuchařský repertoár o zajímavá zdravá jídla, která by byl ochotný sníst i zbytek rodiny, je pro vás tato kuchařka to pravé. Výživová poradkyně a lektorka kurzů vaření Zuzana Komůrková přichází s pohodovými vegetariánskými a bezlepkovými recepty pro každého. Snídaně, předkrmy, polévky, hlavní jídla, bezlepkové pečivo, přílohy i dezerty jsou inspirované českou klasikou i zahraničními kuchyněmi. Navíc s tipy, jak tyto pokrmy s jednoduchou obměnou připravit pro vegany i pro milovníky masa. Kromě jiného se dozvíte také spoustu zajímavých informací o použitých surovinách, jejich složení i prospěšnosti pro naše zdraví.

Těhotenská jóga – Barbara Kündig

17.77 
Tato kniha je vyzváním k rozhodnutí ponořit se s plnou radostí do tématu těhotenství a jógy. Proč vám tento krok prospěje? Jóga posilní vaše tělo a vašeho ducha a nejlépe vás během těhotenství připraví na porod. Přinese vám uvolnění a regeneraci, vytvoříte si pozornější a užší vztah ke svému dítěti. V této láskyplně koncipované knize najdete vyvážený jógový program pro celé období gravidity. Bez ohledu na to, v které časové fázi se nacházíte, všechna cvičení jsou lehce zvládnutelná a zapamatovatelná.

Bohyně nestárnou – Christiane Northrupová

17.51 
Kolik vám je? Přece tolik, na kolik se cítíte. To jsme určitě slyšeli už mnohokrát, jenže si možná myslíme, že je to jenom taková planá útěcha. Stárnout člověk přece musí. Jsme naprogramovaní tak, abychom počítali s tím, že přijdou nemoci, pokles výkonnosti a pozvolna nás opustí veškerá radost ze života. Jenže tak tomu vůbec není! Naopak! Autorka je přesvědčená, že nic takového si nemáme nechat vnutit. A naše duše i těla mohou místo úpadku vesele rozkvétat. Máte moc stát se nestárnoucí bohyní a živoucím ztělesněním radostného a bezvěkého života. Získáte vynikající zdraví, plnohodnotné sexuální potěšení, pružné a rozhýbané tělo… Začít je dobré už v mládí. Ale kdo to nestihl, nemusí věšet hlavu. Víte, kdy je nejlepší chvíle začít s čímkoli? No přece právě teď! Od autorky světoznámého bestselleru ŽENA: TĚLO A DUŠE

Jarga – Duchovná prax Slovanov – Vladimír Kurovski

12.54 
Jarga tvorí poslednú časť trilógie ukrajinského autora Vladimíra Kurovského. Jeho dielo sa komplexne zaoberá duchovným učením našich predkov, našej rodnej kultúry a spirituality. „Jarga“ je súbor cvičení, ktoré nielenže zdokonaľujú telo, ale sú aj liečivé. Mnohé z nich sa tiež hodia pri meditácii. Dalo by sa povedať, že ide o čosi ako „slovanskú jogu“. Autor zrozumiteľne vysvetľuje všetko, čo treba o tomto systéme vedieť. Samozrejme, že okrem teórie tvorí podstatnú časť knihy aj návod na prax, čiže podrobné popisy a postupy pre konkrétne cvičenia. Tieto špeciálne cviky je vhodné kombinovať so správnym dýchaním. Ďalšou oblasťou, ktorá je v slovanskej spiritualite dôležitá, sú zvukové či hlasové cvičenia, čiže opakovanie alebo spievanie určitých slov, ktoré sa nazývajú „živozvuky“ alebo „živoslová“. V jarge je veľmi dôležitá aj meditácia či rozjímanie – prax známa azda vo všetkých duchovných učeniach a náboženstvách. Systém jargy pracuje aj s čakrami a pozná ich dokonca viac, než je bežne známe z inej literatúry. Zoznam všetkých týchto čakier aj s ich charakteristikou sa v knihe pochopiteľne nachádza. Na záver dielo spája dokopy všetky uvedené a podrobne rozobraté prvky slovanskej duchovnej metodiky a ponúka čitateľom viaceré komplexné zostavy, ktoré obsahujú tak telesné cvičenie, ako aj meditačné a iné postupy. Výsledkom je tak jasný, presný návod na každodennú prax, ktorá človeka postupne vedie po ceste uceleného rozvoja – telesného, duševného aj duchovného.

Zdravé rýchlovky – Jedlá do 30 minút na obed, večeru aj do práce – Jana Šimkovičová,Kolektív autorov

18.95 
Chcete variť zdravo a rýchlo? Neustále premýšľate, čo zdravé budete variť, aby to netrvalo dlho? Práve pre Vás sme pripravili jedinečnú kuchárku so 60 zdravými receptami na zdravé jedlá, ktoré si pripravíte jednoducho a do 30 minút. Napísalo ju 15 odborníkov na zdravú stravu zo Slovenskej a Českej republiky. Inšpirujte sa ich skúsenosťami a varte jednoducho, rýchlo a zdravo! V tejto zdravej kuchárskej knihe nájdete: 60 zdravých receptov na obed, na večeru, či do práce. Jedlá z mäsa, rýb, ryže, strukovín, cestovín, strukovín, obilnín, fitnes či sladké. Recepty rôznych výživových smerov. Nutričné hodnoty pri každom recepte. Inšpiratívne rozhovory s odborníkmi na zdravú stravu. Užitočné rady a tipy o zdravých potravinách.   Chudnite a žite zdravo aj pomocou zdravej stravy - 60 receptov z knihy Zdravé rýchlovky Vám vyrieši problém čo zdravé máte variť najbližšie 2 mesiace. Pri zakúpení knihy získate naviac 2 kuchárske e-knihy úplne zadarmo:

Najedzte sa do štíhlosti 3 – Antónia Mačingová

9.69 
Sme výsledkom našich vlastných volieb, rozhodnutí, vzorcov a vnímania našich možností. To, ako momentálne vyzeráme, ako sa cítime a ako žijeme zodpovedá tomu, ako sme sa rozhodovali a čo sme doposiaľ volili. Ak dokážeme prijať zodpovednosť za tento stav, prestaneme sa vyhovárať na rodovú líniu a genetiku, na situáciu v našej či celosvetovej politike, ak začneme vedome vyberať čisté, čo najmenej priemyselne spracované potraviny a opätovne sa vrátime k zdravému mysleniu našich starých rodičov, verím, že je nádej na zlepšenie súčasného stavu. Či už u nás samotných, alebo celej spoločnosti. Len je potrebné mať vlastný názor vyplývajúci z vlastnej, pozitívnej skúsenosti a nenechať sa zatlačiť do kúta, ak sa nejakým spôsobom začneme odkláňať od bežných vzorcov chovania a návykov. Kým sa neoslobodíme od starých vzorcov a návykov, kým si neuvedomíme širokú paletu našich ďalších možností, ostaneme otrokmi a nie tým, kto dokáže dosiahnuť všetko po čom túži. Antónia Mačingová Nezabúdajme : Jedálniček a rady v tejto knihe sú rovnako prospešné ženám, ale aj mužom. V knihe okrem nového jedálnička a tipov na raňajky, desiaté a olovranty nájdete aj odpovede na vaše najčastejšie otázky týkajúce sa stravovania na dovolenkách či služobných cestách. „My dievčatá po tridsiatke „ - ako predísť problémom našich predchodkýň a ako postupne napraviť to, čo sme si roky nahonobili nesprávnymi voľbami. Nájdete tu aj kapitolu o olejoch, ich používaní v kuchyni či ako účinný a ekologicky čistý zdroj zdravej a žiarivej pokožky. Pre dámy, ktoré preferujú domáce cvičenie tu nájdete aj kapitolu o cvičení s fotografickou prezentáciou cvikov a cvičebného plánu. Nezabúdajme, prosím. Nededíme nadváhu a choroby. Dedíme len nesprávne návyky a myšlienkové vzorce, ktoré u nás spúšťajú podobné, devastačné programy, ako u našich predkov.

Berlíňanka – Veronika Jonášová

11.39 
V čem se inspirovat od Berlíňanek, nejsvobodnějších žen světa? Nepotřebujete naditou peněženku, stačí, když okoukáte pár triků a fíglů, a můžete s lehkostí vyšperkovat nejen svůj šatník, ale proměnit i svůj životní styl. Berlín je město tepající kosmopolitní atmosférou, do kterého míří za svými sny rok od roku čím dál více mladých kreativních lidí z celého světa. Berlíňanky jsou emancipované ženy vyznávající svébytný pohled na život i módu. Jsou uvolněné, rády recyklují, moc neutrácí, a přesto vypadají vždycky úchvatně. Jsou pyšné na svou ženskost a umí být sexy, a přesto nepůsobit podbízivě. Rády provokují, ale nikdy ne lacině. Tajemství Berlíňanek poodhaluje tato knížka. Mimo jiné obsahuje praktické informace o tom, co se v Berlíně nosí, co se tam jí, jak se zařizují byty, co nesmí chybět matkám i co milují hipsteři, kteří Berlín považují za svou metropoli. Najdete v ní více než stovku ozkoušených tipů na ty nejlepší obchody, kavárny, restaurace, ale i zajímavá místa a kulturní atrakce, o kterých se v žádných průvodcích nedočtete. Vše zažila, okoukala a sepsala novinářka Veronika Jonášová a knížkou provází dvacítka autentických žen – Berlíňanek.

Belső kereső önmagadhoz – Tan Chade-Meng

12.22 
A Goodle rendkívüli érzelemintelligencia-tanfolyamának anyagából. A könyv szerzője, Meng - a Google HR szakértője - életcélja, hogy a meditáció jótékony hatásait elérhetővé tegye az egész emberiség számára. És hogy a Google különleges szerepet játszhat ebben, hiszen a Google a Google. A Google küldetése a világ összes információjának rendezése, univerzálisan elérhetővé és hasznosíthatóvá tétele. A Google szinte alapítása óta támogatja a dolgozók jó közérzetét, munkabeli eredményességét és hatékonyságát növelő módszerek kutatását és tanítását. Így jutottak el a meditáció és hasonló mentális képzések kutatásához. A meditációval kapcsolatos kutatások - a sporthoz hasonlóan - pozitív eredményeket hoztak. Immár bőséges bizonyíték áll a kutatók rendelkezésére a meditáció hasznosságára vonatkozóan. Ez a kutatás azt mutatja, hogy mindössze nyolcheti gyakorlás után megfigyelhetjük a meditáció jelentős mértékű jótékony hatásait. Mindezek alapján Meng és munkatársai összeállítottak egy alaposan megtervezett és kipróbált utat az érzelmi intelligencia munkahelyi és otthoni fejlesztésére. Ez az út az élvonalbeli tudományon valamint az érzelmek és az érzelmi intelligencia jól kidolgozott kutatási eredményein alapul. Az alapokhoz tartozik még a derűlátás fontossága, az együttérzés és a kedvesség ereje, ahogyan az éber tudatosság és az együttérzés egyre fejlődő kutatása is. A Google pedig küldetéséhez méltóan ezeket a módszereket is a világ rendelkezésére bocsátja. "Ez a könyv - ahogyan a tanfolyam is, amelyen alapul - kiválóan illusztrálja a Google vállalati filozófiájának egyik legnagyszerűbb vonását, miszerint egyetlen ember egyetlen remek ötlettel tényleg megvált(oztat)hatja a világot." (Erich Schmidt, a Google elnöke) "Emberi lényekként képesek vagyunk az építő változásra. A Google mérnöke, Chade-Meng Tan könyve, alkotó módon egyesíti az ősi éber tudatosság meditációs módszereit az érzelmi intelligencia modern kutatási eredményeivel, s ezáltal megmutatja, hogy bizonyos eredmények elkerülése érdekében változtatnunk kell a hozzájuk vezető körülményeken. Ha megváltoztatjuk az elménk szokásos mintáit, megváltoztathatjuk a belőlük eredő hozzáállásokat és érzelmeket, ezáltal békére és belső boldogságra lelhetünk." (Őszentsége, a Dalai láma)

Domáca kozmetika – Kolektív autorov

2.28 
Súčasné trendy pleťovej a vlasovej kozmetiky jednoznačne favorizujú prírodnú kozmetiku bez konzervantov, syntetických farbív alebo parfumov, teda bez chemických látok. Preto čoraz viac ľudí využíva mocnú silu prírody a uprednostňuje výrobky s čisto prírodnými zložkami. Táto kniha vám ponúka 15 jednoduchých receptov na kozmetické prípravky, ktoré si môžete ľahko urobiť aj v domácich podmienkach.

Gyermekbetegségek- Alternatív gyógymódok kézikönyve – Christine Gustafson

9.16 
A szülők számára gyermekük egészsége a világon a legfontosabb! A csecsemők és a gyermekek éretlen immunrendszerük miatt azonban számos betegségre hajlamosak. Ezek nagy részétől nem kell komolyan tartani, mégis nagy ijedtséget okozhat egy-két kellemetlen tünet. Könyvünk a 28 leggyakoribb gyermekbetegséget taglalja, a bőrproblémáktól kezdve, a légúti fertőzéseken át egészen az elsősegély helyzetekig. Mindezekre a nyugati orvoslás valamint az alternatív orvoslás három fő ága, a hagyományos kínai orvoslás, a homeopátia és a gyógynövény-terápia területéről kínál megoldásokat. A gyors gyógyulás és a szülők nyugalma érdekében a betegség beazonosítása és a hatékony kezelés kiválasztása az elsődleges feladat. A gyakorlatias tanácsok összegzése után az olvasó tájékozottan dönthet gyermeke egészségéről és kiválaszthatja a számára legelfogadhatóbb kezelési módot.

Lean in 15. 15 minutové zdravé recepty – Joe Wicks,Natália Holinová

14.20 
Tréner Joe Wicks, známy ako The Body Coach, je fenomén - na instagrame má viac ako 1,3 milióna fanúšikov, jeho kniha sa už rok nepretržite drží na prvých miestach britských rebríčkov. Predalo sa z nej viac ako pol milióna výtlačkov a autor pripravuje televíznu šou. #Lean in 15 odhaľuje, ako sa zbaviť telesného tuku bez hladovania. Táto kniha vás zachráni pred depresívnymi nízkokalorickými diétami raz a navždy. Budete jesť viac a cvičiť menej. Naučí vás naplniť svoje telo palivom v podobe správneho jedla v správnom čase, pričom spálite tuk a vybudujete si svalstvo. Publikácia prináša 100 receptov na výživné, rýchle jedlá a vysvetlí, ako funguje vysokointenzívny intervalový tréning (HIIT) autora. Dozviete sa, ako kombináciou správneho jedla a cvičenia naštartovať intenzívne chudnutie.

Léčivé obklady a zábaly – Ursel Bühringová,Bernadette Bächle-Heldeová

11.39 
Obklady a zábaly nám dělají dobře. A hlavně: jsou skutečně účinné! Aby úspěšně pomáhaly, a to bez vedlejších účinků, stačí znát některé důležité fígle. Potřebné znalosti získáte z této knihy. Autorky detailně ukazují, na které potíže se používají jaké obklady a zábaly – naučí vás, na co jsou dobré například heřmánkové sáčky, třešňové polštářky či citronové ponožky, nebo čím si ulevit při bolesti dutin či nespavosti. Popisují, jakým způsobem suroviny připravit a co je při jejich aplikaci důležité, abyste si vy, vaše děti nebo vaše vnoučata přirozenou cestou pomocí obkladů a zábalů udržovali zdraví nebo se uzdravili.

Gyógyteák könyve – Ágnes Molnárné Juhász

10.17 
Már gyűjtögető őseink is felfedezték, hogy egyes növények gyógyító erővel bírnak. Napjainkban pedig ismét reneszánszát éli a növénygyógyászat, sokan lelik örömüket a hasznos növények gyűjtögetésében és termesztésében. A kötetből megtudhatjuk, hogyan kell helyesen begyűjteni és tárolni a gyógynövényeket, és miként kell elkészíteni és fogyasztani a gyógyteákat. A könyv fényképekkel kiegészítve mutat be számos gyógynövényt, ismerteti a termesztéssel és begyűjtéssel kapcsolatos tudnivalókat, és ízletes tearecepteket közöl a különféle panaszokra, betegségekre. A kiadvány tartalma: - Gyógyteák áttekintő táblázata - Történeti áttekintés - A gyógynövények drogjai és hatóanyagai - A gyógynövények gyűjtése - A gyógynövények szárítása - A gyógynövények tárolása - A gyógynövények termesztése - Gyógyteareceptek - A gyógyteák fogyasztásának szabályai - Gyógyteakeverékek - Magyar nyelvű névmutató - Latin nyelvű névmutató

Fájdalomcsillapítás – Christine Gustafson

9.16 
Időről időre mindannyiunknak vannak fájdalmai, sokszor azonban elfelejtjük, hogy nem kell azonnal a fájdalomcsillapító tabletta után nyúlnunk. Könyvünk 28 gyakori fájdalmat okozó tünet és panasz leírását tartalmazza a fej-, fog- és torokfájástól kezdve az ízületi panaszokon át a gyomorégésig, és az egyes panaszok enyhítésére a nyugati orvoslás, a hagyományos kínai orvoslás, a homeopátia és a gyógynövény-terápia területéről kínál alternatív megoldásokat. A könyv nagy érdeme, hogy a gyógymódok széles skáláját mutatja be, azok rugalmas alkalmazását támogatja. A gyógyszeres kezelés leírása mellett azt is megmutatja, hogy más, kiegészítő szakterületek milyen lehetőségeket nyújthatnak. Az egészségi állapot különböző szempontokból való vizsgálata teljesebb képet ad az emberi test holisztikus gyógyításáról és az egészség megőrzéséről.

Copy a drdoly pro malé slečny

5.76 
V této knize najdete 24 neotřelých, neobvyklých a praktických účesů pro vaše holčičky vysvětlené krok za krokem, s detailními postupy a fotografiemi.

Oddelená strava – Krása prichádza zvnútra – Katarína Horáková

6.60 
Prirodzený proces starnutia nemožno zadržať, avšak mladistvo vyzerať a žiariť pôvabmi, to môžeme dokázať. Ako? Ak si budeme správne ošetrovať svoj zovňajšok, dostatočne sa telesne i duševne uvoľníme a predovšetkým, ak sa budeme správne stravovať. Ak zanedbávame výživu a zabúdame na najlacnejší elixír krásy, vodu, ani tá najlepšia kozmetika nie je všemocná. Patríte medzi tých, ktorí chcú získať čo najviac poznatkov, ako mať peknú kožu a dokonalú pleť v každom veku? Dá sa skvelo vyzerať aj bez líčidiel? Akú úlohu môžu hrať vitamíny a minerály či bielkoviny a omega-3 mastné kyseliny v tomto úsilí, ako si zabezpečiť ich dostatočný príjem? Autorka Katarína Horáková vo svojej knihe Oddelená strava: KRÁSA PRICHÁDZA ZVNÚTRA upriamuje svoju pozornosť na tieto otázky, ktoré predpokladá, že mnohým „víria hlavou“. Podrobne sa venuje tomu, čo je príčinou zvädnutej, ochabnutej, zvráskanej pleti. Predstavuje krok za krokom, ako by sme sa mali stravovať pri rôznych typoch pokožky a jej nárokoch na výživu, aby sme mohli korigovať naše nedostatky, aby mohla naša krása opäť naplno vyniknúť. Uvádza aj jednoduché recepty na princípe oddelenej stravy, plné nielen chuti, ale aj cielene zložených živín. Telo nás často varuje, vysiela signály a nemou rečou nám naznačuje, čo potrebuje. V knihe autorka dešifruje tajomnú reč nášho tela. Potom už necháva rozhodnutie na čitateľovi, ako s touto informáciou bude zaobchádzať... Vzhľad vlasov a nechtov je barometrom nášho interného zdravia. Slabé zdravie vlasov a nechtov je zvyčajne príznakom deficitu živín. Kto ignoruje ich význam, presvedčí sa, že „podvádza“ sám seba. Autorka ponúka aj riešenia konkrétnych vlasových a nechtových problémov a uvádza tipy ako sa správne starať o svoje vlasy, ako podporiť ich zdravý rast. Kto teda chce aktívne niečo urobiť pre svoju pokožku, vlasy či nechty, aby boli pevné, aby mal stále sviežo napnuté tkanivo a uchoval si mladistvý vzhľad, odpoveď najde v najnovšej knihe Kartaríny Horákovej Oddelená strava: KRÁSA PRICHÁDZA ZVNÚTRA. V príhovore k čitateľom na záver autorka konštatuje: Bola by som veľmi rada, keby vaša „ješitnosť“, ale aj moja knižka vás dostatočne motivovali rozhodnúť sa jesť zdravšie, a tak si udržať večnú mladosť a krásu. Táto kniha nadväzuje na tvárovú gymnastiku a masáž tváre uvedenú v autorkinej knihe Oddelená strava: PRE ZDRAVIE. Dáva nám šancu prostredníctvom zdravej výživy zlepšiť svoj zovňajšok z vnútra von a usmerniť korigovanie našich nedostatkov tak, aby naša prirodzená krása a zdravie mohli opäť naplno vynikať.

Zvládnu to sám – Domácí kosmetika – Beatrix Nyeste

2.63 
Snažíte se používat přírodní kosmetické produkty, ale v obchodech narážíte pořád na ty plné chemie? Vyrobte si svou vlastní kosmetiku u vás doma! Tato kniha vám přinese patnáct jednoduchých návodů na krémy, masky a zábaly, které snadno připravíte z toho, co najdete ve své kuchyni.

Vrkoče a drdoly pre deti

5.00 
Originálne vrkôčiky, efektné drdoly, zábavné chvosty... V tejto knihe nájdete 24 neodolateľných účesov pre dievčatká! Všetky sa hodia ako účesy na oslavy alebo ako zábava cez prázdniny či len tak vo všedné dni. Donekonečna ich môžete dopĺňať vlastnými nápadmi, aby ste nimi ozdobili tmavé, svetlé či ryšavé detské hlávky. Všetky tieto milé účesy sú nafotografované a vysvetlené krok za krokom a hodia sa pre všetky typy vlasov. Kamarátky budú nadšené, a tiež budú chcieť mať takéto krásne a nevšedné účesy!

Detox – Praktické recepty a tipy pro čisté jídlo – Cinzia Frenchi

17.81 
Jak často se ráno probudíte úplně bez energie a jen velmi těžko čelíte každodenním povinnostem a již v dopoledních hodinách jste unavení a den se zdá nekonečný? Jak je to možné, vždyť jste zdraví! Pokud je to váš případ, je čas detox! Není to žádná drastická dieta, ale jen přírodní síla jídla! Prostřednictvím této knihy, která obsahuje soustu krásných obrázků a srozumitelných receptů, budete objevovat potraviny, které vám mohou pomoci s detoxikací organismu a zlepšení imunity, která je důležitá pro vypořádání se s každodenním shonem i sezonními změnami počasí. A k tomu ještě i trošku zhubnete. Některé potraviny mají schopnost odstranit z buněk toxiny a dodat jim výživové prvky, které nám dodají pocit lehkosti a vitality. Tyto potraviny jsou běžně dostupné: třeba ovoce (citron, avokádo, pomeranče, borůvky nebo granátové jablko), zelenina (chřest, zelí, mrkev, vodnice) a nesmíme zapomenout na semínka a klíčky. Detoxikační dieta využívá i sílu čisté vody, která je ještě účinnější v kombinaci s bylinkami a rostlinami jako jsou máta, heřmánek, meduňka, rozmarýn. Ty jsou nejen osvěžující, ale také odvodňují organismus. Kniha obsahuje snadné a rychlé recepty spolu s návodem, jaké jídlo jíst v různých částech dne.

Bylinářství – Wolf-Dieter Storl

15.91 
Opravdový znalec bylin není jen botanikem či farmakologem, tedy někým, kdo zná vnější stránku rostlin a kdo si přečetl a nastudoval něco o jejich používání. Mnohem více je také okultistou - v tom smyslu, že dokáže nahlédnout pod povrch projevů světa. Dokáže zavolat skryté bytosti jejich jménem. Zná zaklínadla, která působí až do hloubky. Proto se lidé bylinářů obávají, ale zároveň si jich váží. Jejich slovo může působit jako požehnání, které dokáže uzdravovat. Wolf-Dieter Storl ví jako málokdo, jak zpřístupnit téměř zapomenuté vědění o bylinných vílách a skřítcích modernímu člověku. Dokáže otevřít naše oči i naše srdce pro vnímání rostlinného světa.

Ticho a klid – Charles Ridley

23.78 
Kniha Ticho a klid je syntezí energetické medicíny těla a mysli, nejmodernější vědy a velmi vyspělé práce s tělem. Zkoumá tělo jako projev a prostředek k vývoji vědomí prostřednictvím kraniosakrální terapie. V této průkopnické knize nám Charles Ridley představuje metodu Breath of Life Cranial Touch (doslovný překlad: Kraniální dotek Dechu života), nemedikální integrální přístup k biodynamice. Nevysvětluje klinickou aplikaci kraniosakrální terapie, ale spíše praxi “nedělání” a naslouchání, kde se Dech života zcela ujímá vedení. Díky cvičením obsaženým ve knize Ticho a klid mohou kraniosakrální terapeuté zdokonalit své dovednosti, popsané přístupy však můžeme použít pro jakoukoliv léčebnou techniku, ať již je to akupunktura, homeopatie, psychoterapie, naturopatie, medicína, spirituální léčení, práce s tělem, pohyb či Somatic Experiencing ®. Dech Života tělo stvořil a léčí ho, bez ohledu na to, skrze jakou modalitu působí.