Zobrazených 1–24 z 469 výsledkov

Kráľovstvo podvodníkov

8.99 
Druhý a záverečný diel megaúspešnej fantasy od vychádzajúcej hviezdy Leigh Bardugo!Kaz Brekker síce zvládol zdanlivo nesplniteľnú misiu, no doplatil na svoju achilovku a nenahraditeľný člen Zberby padol do pazúrov jeho protivníka. Podarí sa prefíkanému vodcovi bandy zosnovať ďalší diabolský plán?

Hra s ohňom

8.99 
Druhé pokračovanie dobrodružstievnajvtipnejšieho a najodvážnejšie detektíva Kolohnáta Lahodu, ktorý je vlastne chodiaci, hovoriaci a oheň vrhajúci kostlivec, a jeho mladej pomocníčky, teda parťáčky Valkýry Kainovej! Tak to teda určite nie, trinásťročná Stephenie Edgleyová, ktorá si teraz hovorí Valkýra Kainová, určite nevedie obyčajný život. Kým jej kamošky plánujú pyžamové párty, ona sa fláka po meste s kostlivcom, ktorý je aj detektívom.

Hrdinov sprievodca smrtiacimi drakmi

4.99 
Ďalšie dobrodružstvo Štikúta Strašného Šťukovca III. Štikút sa stratí v bludisku knižnice a navyše sa tu potulujú draky vŕtače a Guráž Vražedný, čo neveští nič dobré.

Ako zmeniť dračí osud

4.99 
Niekto ukradol ohňový kameň. Sopka na ostrove Lávochrlič už dlhšie duní a teraz sa schyľuje k naozaj poriadnemu výbuchu.

Ako zlomiť dračie srdce

4.99 
Štikúta Strašného Šťukovca III. očakávajú ďalšie nové dobrodružstvá, musí ochrániť Rybonohovu lásku k Rozmarnici O'Ošklici.Štikút má pred sebou nesplniteľnú úlohu, musí poraziť zúrivých Amokov, zachrániť Rybonoha pred Beštiou a odhaliť tajomstvo strateného trónu Západodivočiny. Aby prežil všetky nástrahy, musí konať ako skutočný HRDINA!

Ako prežiť dračí útok

4.99 
Štikút má tri mesiace, päť dní a šesť hodín na to, aby objavil Ameriku, vrátil sa späť na Berk, zachránil svojho otca, porazil polárne hady a vyhral medzikmeňové plavecké preteky. Zvládne to?

Ako oklamať dračiu kliatbu

4.99 
Ďalší z príbehov o malom vikinskom chlapcovi Štikútovi a jeho kamarátovi Rybonohovi. Štikút, syn náčelníka Chladnobrva Obrovského, hľadá protijed na pichnutie nebezpečného zmijovca a bude bojovať s obrovským drakom Skazotesákom.

Malý milionár

8.99 
Varovanie! Pri čítaní tejto knihy hrozí, že pukneš od smiechu :)Ďalšia kniha od svetoznámeho britského komika a autora detských kníh Davida Walliamsa rozpráva je príbehom chlapca, z ktorého sa akoby zázrakom stane zo dňa na deň milionár. Dvanásťročný Joe tak má zrazu všetko, na čo si len spomenie.

O zemi tam a jinde

9.09 
Autorské pohádky, které čerpají z klasického folklóru, mají u nás velkou tradici, sahají až k pohádkové tvorbě Karla Čapka nebo Josefa Lady. V pohádce O zemi Tam a Jinde si Dagmar Lhotová libuje v převracení folklórních látek a vytváření nových svébytných pohádkových světů.

Môj dvojník je superzloduch

6.99 
Nie Luke, ale jeho brat Zack je superhrdina. Keď sa však objaví Lukov dvojník z inej planéty, zdá sa, že to práve on má superschopnosti.

Gerda: Strach má veľké oči

7.00 
V našej ponuke nájdete knihu aj v kolekcii dvoch kníh o Gerde s vankúšikom!Gerda a Lars veselo plávajú v Rajskej zátoke a každý večer pred spaním si spievajú maminu uspávanku. Je to najkrajšia melódia pod slnkom.

Čo učky nevidia

6.30 
O Paľkovi a Števkovi hovorí celá škola. Lebo sú hrdinovia.

První – statečné – jedinečné

9.33 
Češky, které zvolily tu méně pohodlnou cestu Jak se jmenovala naše první pilotka, první lékařka, první kandidátka na prezidentku? A kdo uskutečnil první módní přehlídku v Československu?

Pytlík a flaška

8.43 
Pytlík a Flaška se potkají na dětské oslavě. Padnou si do oka, ale krutý osud je náhle rozdělí.

Čo ak sme to my

8.99 
Arthur trávi prázdniny v New Yorku a práve Broadway ho naučil, že vesmír vás môže prekvapiť nezabudnuteľnou romancou vtedy, keď to najmenej čakáte. Ben je presvedčený o tom, že vesmír sa nemá čo starať do jeho života.

Marcipán má veľký plán

7.00 
Marcipán je zlatý retríver, ktorého si panička s láskou chová a rozmaznáva. Neexistuje preňho iný svet než v obklopení načuchraných plyšových vankúšikov.

Atlas literárních míst

11.11 
Vítejte na stránkách atlasu, díky němuž můžete navštívit místa, která znáte ze svých oblíbených knih. Vypravte se do minulosti, přeneste se do fiktivních světů, pronikněte do hvězdného prostoru, ve zdraví přežijte v dystopiích a projeďte se mezi pohádkami na hřbetě těch nejpodivuhodnějších bytostí! Kromě nádherných ilustrací a map se dozvíte zajímavosti o místech, kde se odehrávají příběhy známé všem knihomolům.

Hilda a Sofie

8.88 
Sofie sní o jediném: stát se primabalerínou. Kvůli svému snu se odstěhuje od milující rodiny do neznámého města, kde nastoupí na výběrovou baletní školu.

Černobílé pohádky

9.33 
Černobílé pohádky napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana...

Miles a Niles 4: Posledný smiech

6.90 
Miles a Niles sú v poslednom ročníku Drichmanskej akadémie prírodných vied a literatúry a Nebezpečná dvojka má jediný sen: kolosálny fór. Niečo, čo v škole zanechá stopu naveky.

Žofka z Mačacej ulice 1

6.90 
Žofka z Mačacej ulice je vtipná séria o trampotách vynaliezavej a odvážnej Žofky a jej bláznivej rodinky. Hneď v prvej časti čaká čitateľov niekoľko prekvapení, napríklad konkurz na Pavúčiu tvár roka, mŕtvola na schodoch, tanec s práčkami či stretnutie s bezulitovým stvorením.

Žofka z Mačacej ulice 2: Na stope

6.90 
Ahojte! To som zasa ja, Žofka z Mačacej ulice. Sedím si ako vždy na mojom obľúbenom strome v našej záhrade, v ktorej už cítiť prichádzajúcu jeseň.

Toto je nindža mačka a obrí kobrí útek

6.99 
Prvá časť série o najmegasuper mačkách je na svete. Toto nie je žiadna obyčajná chlpatá spoločníčka starých dám.

Anna v Avonlea

8.39 
Anna Shirleyová, hrdinka série románov kanadskej spisovateľky Lucy Maud Montgomeryovej, je už celé desaťročia obľúbená po celom svete. Odvtedy, čo ako sirota prišla do Avonlea, uplynulo už päť rokov.